وانت بار شمال تهران

وانت بار شمال تهران، از جمله سرویس های فعال شرکت باربری بارسان 4818 است. چرا که در شمال تهران، شرکت ها و مجموعه های بزرگی وجود دارد و به تبع نقل و انتقالات بیشتری هم در آنجا صورت می گیرد. همچنین شمال تهران از محله های خوش نشینی است که حمل بار به شکل گسترده ای در آن انجام می شود. بر همین اساس، چگونگی و سطح کیفیت حمل و نقل برای افراد اهمیت شایانی دارد. به هر حال آنها بابت سلامت کالای خود نگران هستند. بارسان 4818 در این مسیر همراه شماست. 

مزیت های وانت بار شمال تهران، بارسان 4818

چنانچه ساکن مناطق شمالی تهران هستید و در انتخاب یک وانت بار خوب برای انتقال کالای مورد نظر خود تردید دارید، ما در این بخش برخی ویژگی ها و مزایای مرکز حمل بار بارسان 4818 را برای شما عزیزان ذکر کرده ایم تا همه جوانب را سنجیده و دست به انتخاب بزنید.

با وانت بار شمال تهران، چه کالاهایی را می توان جا به جا کرد؟

وانت، از متداول ترین ماشین های حمل بار در شمال تهران است و معمولا زمانی به کار می رود که افراد قصد جابجایی وسایلی را داشته باشند که حجم اندکی را اشغال می کند. به عنوان مثال یکی از دغدغه های افرادی که منزل خود را عوض کرده و قصد جا به جایی اثاثیه خود را دارند، انتخاب یک باربری مناسب است. وانت ها با پیکربندی متنوع خود و طراحی بادوام انتخاب مناسبی هستند. از جمله تجهیزاتی که می توان با وانت بار نقل و‌ انتقال آنها را انجام داد، عبارت اند از:

یخچال

لباسشویی

تلویزیون

میز و صندلی

فرش

اجاق گاز

گلدان‌

گاو صندوق

وانت بار شمال تهران، کالاها را با چه ظرفیتی جا به جا می کند؟

حداکثر ظرفیت وانت بارها، حمل کالاهایی با وزن تقریبی 500 کیلوگرم یا نیم تن است. همچنین در نظر داشته باشید که وانت ها معمولا دارای طول 4 متر و 23 سانتی‌ متر و عرض یک متر و 62 سانتی متر هستند. با این اوصاف اگر وسیله ای که قصد جا به جایی آن را دارید، دارای طول و عرض یک متر و ارتفاع 2 متر است، وانت ها، گزینه خوبی برای حمل بار هستند.

نرخ کرایه وانت بار شمال تهران، بارسان 4818

اگر قصد باربری از شمال تهران به سایر مناطق شهر را دارید اما از نرخ کرایه و تعرفه وانت بارهای شمال تهران بی اطلاع هستید، باید بگوییم که هزینه های شرکت حمل و نقل بر حسب مولفه‌های گوناگونی تعیین و در نهایت محاسبه کل قیمت با توجه به هر مورد دستخوش تغییر می شود.

به طور کلی، شاخصه هایی که نرخ باربری را در بارسان 4818 تحت تاثیر قرار می دهند، عبارت اند از:

• مسافت باربری

با افزایش مسافت بین مبدا و مقصد، تعرفه باربری نیز افزایش می یابد.

• نوع وانت بار

در حال حاضر تنوع وانت ها افزایش یافته و در انواع وانت پراید، وانت پژو و مدل های دیگر روی کار آمده اند که هرکدام تعرفه متفاوتی دارند.

• شرایط آب و هوایی

در روزهایی که هوا بارانی یا برفی باشد، فرایند بارگیری، جا به جایی و تخلیه کالا سخت می شود. کارگران باید جانب احتیاط را رعایت کرده تا کالاها با خیس شدن از بین نروند‌. این زحمات و سختی های مسیر موجب افزایش هزینه نهایی باربری خواهد شد.

برخی مناطق تحت پوشش بارسان 4818 در شمال تهران

نام برخی مناطق شمال تهران که از خدمات شرکت حمل و نقل بارسان 4818 استفاده می کنند را در ادامه آورده ایم.

وانت بار تجریش

وانت بار ونک

وانت بار حکیمیه

وانت بار قیطریه

وانت بار الهیه

وانت بار چیذر

تفاوت وانت بار شمال تهران با سایر خودروهای باربری چیست؟

اتوبارهای شمال تهران که معمولا مشتریان زیادی هم دارد، به همه نوع‌ خودروهای باربری مجهز هستند. گفتیم که وانت از جمله خودروهای رایج در حمل بار است که مهم ترین تفاوت آن با سایر وسایل نقلیه، در تحمل ظرفیت باری است که آن را حمل می کند.

به دلیل ظرفیت کمتر وانت نسبت به خودروهای بزرگ تر و سنگین تر، مصرف بنزین هم کمتر شده و‌ در نهایت هزینه حمل بار کاهش می یابد. اما در نظر داشته باشید که این تفاوت هزینه، نباید شما را ترغیب کند که هر کالایی را با هر ابعاد و وزنی با وانت جا به جا کنید.

اگر نیازمند مرکز وانت بار شمال تهران هستید، شاید ترجیح دهید که برای صرفه جویی در هزینه های خود، به سراغ شماره های نوشته شده بر در و دیوار شهر بروید و اصلا ندانید که اهمیت اعتبار و تخصص مراکز باربری چقدر مهم است. اگر می خواهید کالای شما در حین حمل و نقل آسیبی نبیند و صحیح و سالم ارسال و دریافت شود، پیشنهاد می کنیم مرکز تخصصی حمل بار بارسان 4818 را انتخاب کنید و به اعتبار و مهارت و تجربه پرسنل ما اعتماد داشته باشید.

مرکز تخصصی بارسان 4818، اولین مرکز حمل بار سبک در تهران می باشد. فرقی ندارد در کجای کلان شهر تهران سکونت دارید؛ شمال، جنوب، شرق یا غرب. همواره نزدیک ترین سفارش حمل محموله به شما تخصیص داده می شود.