باربری آنلاین حرفه‌ای روشی مدرن برای ارسال بار

امروزه با وجود پیشرفت گسترده در تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از اینترنت در تمام ابعاد زندگی، افراد سعی می‌کنند تا خود را با علم و دانش روز وفق بدهند.

 با به وجود آمدن سیستم حمل بار اینترنتی افراد زیادی تصمیم به استفاده از تکنولوژی گرفتند و عده‌ای نیز با آن مخالفت کردند. در صورتی که در عصری که همه چیز به صورت آنلاین انجام می شود، به وجود آمدن سیستم حمل بار اینترنتی نیز زیاد جای تعجبی ندارد. 

در واقع ارائه خدمات حمل بار اینترنتی  به این معنی است که خدمات رسانی سنتی کم کم جای خود را به ارائه خدمات از  طریق روش های جدید و منطبق بر تکنولوژی می‌دهد و در بسترهایی مانند: از طریق اپلیکیشن های گوشی‌های هوشمند ، کامپیوتر و سامانه هوشمند تلفنی انجام می‌گیرد.

در این روش، شما می ‌توانید به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شرکت باربری، درخواست خود را ثبت کنید. شرکت باربری نیز پس از دریافت درخواست، با شما تماس گرفته و هماهنگی‌ های لازم را انجام می ‌دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با مزایای دریافت این خدمات به صورت آنلاین آشنا شوید.

مزایای باربری آنلاین

آنلاین شدن کسب و کارها مزایایی به همراه دارد، اینترنتی شدن باربری ها و خدمات آن‌ها هم از این قضیه مثتسنی نیستند و در اولین قدم باعث کاهش زمان و هزینه هر دو طرف صاحب بار و رانندگان باربری می شود. در کل سیستم حمل بار اینترنتی سیستمی جدید می باشد که علاوه بر امکانات قبلی که باربری های سنتی ارائه می‌دادند، امکانات جدیدی در اختیار شما قرار می‌دهند مانند: مشاهده لوکیشن بار در طول مسیر تا مقصد و راننده و یا پرداخت هزینه به صورت آنلاین.

در مجموع زمانی که همه افراد از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کنند اگر شما هرچه زودتر با شرایط وفق نگیرید از این فرصت‎های طلایی بی بهره می‌مانید. در این قسمت چند مزیت مهم در خصوص باربری های آنلاین برای شما آورده‌ایم تا اگر هنوز هم بین انتخاب یک باربری آنلاین و سنتی مردد هستید با خواندن این مطلب تصمیمتان را بگیرید.

امکان پیگیری بار و ارتباط با راننده

یکی از دغدغه‌های همیشگی صاحبان بار اطلاع از وضعیت بار خود  تا رسیدن به مقصد بوده است. امروزه با به وجود آمدن سیستم باربری آنلاین دیگر این مشکل حل شده است و می‌توانید به صورت لحظه‌ای از لوکیشن راننده و مرسوله اطلاع داشته باشید.

این موضوع وقتی اهمیت پیدا می‌کند که بار شما گران قیمت باشد یا  قرار باشد امانتی را ارسال کنید طبیعی است در این شرایط تا زمان سالم رسیدن بار به مقصد نگران هستید. در باربری‌های آنلاین این امکان برای شما فراهم شده است با راننده در تماس باشید و خیال خودتان را از سالم رسیدن بار راحت کنید.

صرفه جویی در زمان

پیش‌تر پاسخ اینکه اصلا باربری آنلاین چیست؟ را بیان کردیم؛ اما شاید با خود بپرسید چرا باید از چنین خدماتی به صورت اینترنتی استفاده کنیم؟ یکی از مهم ‌ترین مزایای باربری آنلاین، صرفه جویی در زمان و هزینه است.

در روش سنتی باربری، مشتریان باید برای ثبت سفارش، با شرکت تماس گرفته و یا به صورت حضوری به آن مراجعه کنند. این کار ممکن است زمان ‌بر و دشوار باشد، به خصوص اگر مشتری در خارج از شهر یا در ساعت‌ های غیراداری نیاز به خدمات باربری داشته باشد.

در باربری آنلاین، مشتریان می ‌توانند به راحتی و در هر زمان و مکان، از طریق وب ‌سایت یا اپلیکیشن سفارش خود را ثبت کنند. این کار بسیار سریع و آسان بوده و باعث صرفه جویی در وقت می ‌شود. در واقع شما دیگر نیازی به صرف زمان برای مراجعه به شرکت باربری ندارد.

صدور بارنامه الکترونیکی در باربری های آنلاین

از دیگر امکاناتی که باربری های آنلاین برای مشتریان فراهم می کنند، صدور بارنامه های الکترونیکی است. در واقع در چنین شرکت هایی، مشتری می تواند تمامی مشخصات مربوط به کالای خود را به صورت آنلاین در وب سایت رسمی شرکت مشاهده کند.

مشخصاتی مثل وزن، تاریخ تحویل کالا و ورود آن به مراکز مختلف و ارزش کالا در بارنامه الکترونیکی قابل مشاهده است. تنها کافی است کد دریافتی از شرکت را در سایت رسمی آن وارد کنید تا بتوانید به این اطلاعات در کم‌ترین زمان ممکن دسترسی داشته باشید.

دسترسی آسان

در باربری سنتی احتیاج بود که به در خیابان ها و روزنامه‌ها و آگهی‌های چسبیده به درب منازل سری بزنیم تا بتوانیم یک باربری پیدا اما امروزه با وجود باربری آنلاین دیگر این چالش‌ها وجود ندارد، چرا که به راحتی و تنها از طریق یک وبسایت و یا اپلیکیشن می‌توانید مرکز باربری مناسب، راننده مورد نیاز، ماشین باربری متناسب با بار و نیاز شما و هزینه معقول برای باربری را مشخص کنید.

تضمین هزینه باربری

منظور از تضمین هزینه در باربری آنلاین این است که علاوه بر اینکه قیمت و هزینه باربری در همان ابتدا مشخص می‌شود بلکه تحت هیچ شرایطی اعم از ترافیک یا شرایط آب و هوایی و … تغییر نمی‌کند. ولی در باربری‌های سنتی ممکن بود راننده بعد از رسیدن به مقصد درخواست مبلغ اضافه تر از چیزی که ابتدا با صاحب بار توافق کرده بود داشته باشد.

این موضوع یکی از مزایای باربری آنلاین به حساب می‌آید که چالش چانه زدن صاحب بار و راننده بر سر هزینه باربری دیگر وجود نداشته باشد. این امکان در سایت بارسان هم برای مشتریان عزیز بارسانی فراهم شده است و با تعیین فاصله حدودی مبدا تا مقصد می‌توانید از تعرفه‌های  باربری مطلع شوید.

باربری آنلاین حرفه ای

سهولت و راحتی در باربری آنلاین

باربری آنلاین، فرآیند حمل و نقل بار را برای مشتریان بسیار آسان و راحت می ‌کند. در روش سنتی، مشتریان باید تمام مراحل حمل کالا را خودشان انجام دهند؛ به عنوان مثال هماهنگی با شرکت، بسته ‌بندی، بارگیری و تخلیه کالاها باید به صورت حضوری انجام شود.

اما در باربری اینترنتی، تمام این مراحل توسط شرکت انجام می ‌شود. مشتریان فقط باید اطلاعات مربوط به بار خود را در وب ‌سایت یا اپلیکیشن وارد کرده و بقیه مراحل را به شرکت بسپارند. این امر باعث می ‌شود که مشتریان زمان کمتری را صرف حمل و نقل کالا کرده و بتوانند به کارهای دیگر خود رسیدگی کنند.

کاهش هزینه ‌های ارسال کالا با باربری آنلاین

باربری آنلاین با حذف واسطه ‌ها، هزینه ‌های ارسال کالا را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. کاربران می ‌توانند با استفاده از چنین خدماتی، بار خود را با قیمتی مقرون به صرفه‌ تر نسبت به روش ‌های سنتی ارسال کنند.

در روش های سنتی، فرد باید هزینه ای برای رفت و آمد و بردن کالا به محل شرکت صرف کند. همچنین، ممکن است یک‌سری هزینه های جانبی نیز برای کاربر ایجاد شود. اما در روش اینترنتی، دیگر نیازی به رفت و آمد و صرف چنین مبالغی نبوده و خود شرکت کالا را دریافت می کند.

چگونه یک باربری آنلاین قابل اعتماد پیدا کنیم؟

با همه گیرشدن استفاده از اینترنت تعداد باربری‌های آنلاین روز به روز در حال افزایش هستند از این روز شاید برای اکثر صاحبین بار سوال پیش آمده باشد که چگونه به یک مرکز حمل بار آنلاین اعتماد کنم؟
دادن مشاوره، پشتیبانی سریع و با حوصله، حضور به موقع، و از همه مهم‎تر ارائه بار نامه رسمی و معتبر و داشتن بیمه نامه از مهمترین ویژگی های یک باربری آنلاین قابل اعتماد است که باید در انتخاب باربری آنلاین به آن توجه کنید.سفارش تعداد زیادی خدمات از طریق اینترنت این روزها بسیار مرسوم می‌باشد.

صرفه جویی در وقت، هزینه و دریافت خدمات بهتر و کیفیت بالاتر باعث افزایش تقاضا شده‌است. باربری به صورت آنلاین نیز در این دسته‌بندی وجود دارند. زمانی که سفارش حمل بار را به صورت آنلاین ثبت کنید تمامی مراحل به صورت منظم انجام می‌شود و دریافت و ارسال بار نیز در زمان تعیین شده با رعایت تمامی موارد انجام می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)