درباره بارسان

4818 در گذر زمان....

در دهه 80، همسو با سیاست اصلی حاکم بر کلان شهر تهران مبنی بر کاهش معضل ترافیک، تلاش های چند جانبه از سوی ارگان ها و مراکز مختلف در جهت کنترل سفرهای غیرضروری درون شهری، ساماندهی تردد خودرو و فرهنگ سازی برای این مهم، آغاز شد. در این میان؛ در سال 1386، شرکت نگین پایتخت با همکاری سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، بر پایه ایده نوآورانه مؤسس آن ‘سید حمید شرافتی’ (بازیکن و مربی اسبق تیم ملی فوتسال)، با هدف ساماندهی و مکانیزه نمودن سیستم حمل و نقل بار درون شهری راه اندازی شد. این ایده در نگاه اول متمرکز بر کارآفرینی و ساماندهی کسب و کار قشر زحمتکش رانندگان وانت بار، نیسان بار، مزدا و خاور بود. اما طولی نکشید که در همان سال های اول فعالیت، خدمات حمل و نقل کالا و هر نوع از مرسولات با برند ‘وانت بیسیم تهران 4818 ‘، در سطح کلان شهر تهران شناخته شد. مرکز جدیدی که برای اولین بار با تجهیز کلیه وانت های خود به دستگاه GPS فرصت موقعیت یابی مرسوله را توسط مشتری در هر زمان فراهم می کرد، که این نو آوری خود به تنهایی آغازی بود برای تأمین نیازهای مشتریان با توجه به تکنولوژی و دانش روز. با معرفی شدن این نوآوری، کم کم سرعت خدمت رسانی و سرویس دهی بالا رفت، و مشتریان در اقصی نقاط شهر تهران، تنها با تماس با تلفن چهار رقمی 4818، در کمتر از 15 دقیقه، می توانستند بار خود را بارگیری کنند.

با گسترش تقاضا و به منظور تضمین سلامت کالا و توسعه و تأمین نیازهای مشتریان، خدمات ارائه شده تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفت و مشتریان با اعلام ارزش ریالی بار، مرسوله، از مبدأ تا مقصد تحت پوشش بیمه ایران، قرار می گیرد.

بدین ترتیب تأمین امنیت و اعتماد مردم مورد توجه ویژه قرار گرفت. در سال 1395 با گسترش و توسعه ناوگان با نام بارسان 4818 به عنوان مرکز تخصصی حمل بار 4818 در سراسر کشور اقدام به خدمت رسانی کرده، و تاکنون تحت نظارت شهرداری تهران و با مجوز ورود به محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک و مناطق ممنوعه بازار تهران (خیابان پانزده خرداد)، و… با استفاده از به روز ترین دانش و تکنولوژی روز، با استفاده از تجارب حرفه ای بین المللی، و با بهره گیری از نیروهای مجرب و همکاری تیمی بالا، با در نظر گرفتن مقرون به صرفه بودن قیمت حمل کالا، در بالاترین رده کیفیت ارائه خدمات به تأمین نیاز مشتریان می پردازد.

 

شما می توانید با استفاده از سامانه مرکز تخصصی حمل بار بارسان 4818، و یا با اولین تماس با شماره چهار رقمی 4818، در سریعترین زمان ممکن ، بدون نیاز به حضور خود، مرسوله خود را بارگیری و تا مقصد رهگیری نمایید. همچنین با اعلام ارزش مالی بار شما از مبدأ تا مقصد تحت پوشش بیمه ایران خواهد بود. به جمع خانواده بارسان 4818 خوش آمدید.