حمل بار شهرک صنعتی

از مهم ترین سرویس های باربری، حمل بار شهرک صنعتی است. در واقع وجود کارگاه ها و کارخانه های کوچک و کلان، سوله ها و انبارها موجب شده که به این سرویس حمل و نقل توجه زیادی شود. در واقع واحدهای صنعتی شهرک ها به جهت ارسال تولیدات خود به مناطق درون شهری، برون شهری و حتی کشورهای دیگر و همچنین دریافت مهمات و مواد مورد نیاز خود، به خدمات باربری احتیاج دارند.

اهمیت خدمات حمل بار در شهرک صنعتی

سرویس باربری در شهرک های صنعتی، نقش مهمی در توسعه و رشد صنایع ایفا می کند. چرا که این روش حمل و نقل کمک می کند محصولات تولیدی در موعد مقرر شده به مقصد مورد نیاز عرضه شود. از آنجایی که باربری در شهرک های صنعتی در تناژهای گسترده ای صورت می گیرد، باربران با تخصص و تجربه خود، مسئولیت ایمنی و حفظ سلامت کالا را بر عهده دارند و با حمل و نقل مناسب، به بهره وری بیشتر در زنجیره تامین و کاهش هزینه ها کمک می کنند.

قابلیت های یک باربری خوب در حمل بار شهرک صنعتی

برای اینکه باربری شهرک های صنعتی، عملیات موفقیت آمیزی در تسهیل توزیع مواد داشته باشد و کیفیت خدمات خود را  بهبود ببخشد، باید از قابلیت ها و امتیازات زیر برخوردار باشد.

بهینه سازی شبکه حمل و نقل

بهبود و ارتقا شبکه حمل و نقل، از جمله جاده ها در شهرک های صنعتی و شناخت مسیرهای مختلف، می تواند چالش ترافیک را تا حدودی رفع کرده و حرکت باربران را سهولت ببخشد‌.

تخصص و مهارت باربران

تجربه و دانش روز باربران نسبت به فنون حمل و نقل، بهبود عملکرد آنها و سلامت کالای شما را تضمین می کند‌.

تسهیلات بارگیری و تخلیه

ارائه امکانات بیشتر به منظور بارگیری و تخلیه آسان و سریع کالا، از دیگر قابلیت های مفید سرویس حمل بار شهرک صنعتی است. استفاده از جرثقیل و برخی تجهیزات جانبی، به باربری کالا در کمترین زمان با روشی مطمئن کمک می کند.

همکاری با تعمیرگاه ها

جهت تعمیرات دوره ای ماشین حمل و نقل، به منظور پیشگیری از اختلالات خرابی و نقوص فنی، لازم است که سرویس باربری با خدمات نگهداری و تعمیرات وسایل نقلیه در ارتباط باشد.

انواع خدمات باربری در حمل بار شهرک صنعتی

باربری از جمله خدماتی است که از دیرباز تاکنون مورد نیاز افراد بود. در این میان، شه‍رک های صنعتی، مبدا تولید محصولات مختلف است که برای عرضه آنها به خدمات حمل و نقل و جا به جایی احتیاج دارد. در این راستا، خدماتی که توسط مراکز باربری ارائه می شود و نشان از اعتبار آنها دارد، عبارت‌ اند از:

انواع بارهایی که در حمل بار شهرک صنعتی جا به جا می شود

گفتیم که شهرک های صنعتی، سرشار از کارخانه ها و کارگاه هایی است که به تولید محصولات و قطعات مختلف می پردازند. بنابراین؛ محموله های متنوعی در اندازه های مختلف توسط یک باربری جا به جا می شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • آهن آلات
 • چوب و الوار
 • بارهای تجاری و اداری
 • مواد شیمیایی
 • محصولات غذایی
 • تجهیزات برق و الکترونیک

نرخ کرایه حمل بار شهرک صنعتی

اگر می خواهید از خدمات باربری در شهرک های صنعتی بهره مند شوید، می توانید به صورت آنلاین و تلفنی، با مرکز بارسان 4818 ارتباط گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید. اما مسئله مهم در این زمینه که قطعا ذهن همه افراد را به خود می کشاند، تعرفه باربری هاست. هنگامی که با کارشناسان مجموعه بارسان 4818 صحبت کنید، آنها به شما خواهند گفت که این عوامل تعیین کننده نرخ حمل و نقل هستند.

وزن، حجم و تعداد بار

نوع ماشین

محل بارگیری و تخلیه

میزان مسیر پیموده شده

سختی و آسانی دسترسی به بار

میزان پوشش بیمه

در حمل بار شهرک صنعتی، از چه نوع وسایل نقلیه ای استفاده می شود؟

نوع بار و ظرفیت آن، عاملی است که تعیین می کند شما به چه نوع خودرویی احتیاج خواهید داشت. برخی از خودروهایی که باربری های شهرک صنعتی از آنها استفاده می کنند، شامل این موارد هستند‌.

 • نیسان بار
 • کامیون های باری خاور
 • کامیون تک
 • کامیون جفت
 • ترانزیت
 • کمرشکن های چند محور
 • تریلی

با انتخاب بارسان 4818، نگران سلامت کالای خود نباشید

به شما حق می دهیم که از بی مسئولیتی برخی از باربری ها گله مند باشید. قطعا تحویل گرفتن کالاها با زدگی و خوردگی اتفاق ناخوشایندی است که می تواند هرکسی را عصبی کند اما اگر انتخاب خوبی داشته باشید، مطمئنا با چنین چالشی مواجه نخواهید شد. بارسان 4818، با فراهم کردن امکانات رفاهی مشتریان، انتخاب خوبی برای شما عزیزان می باشد. 

مشاورین شرکت بارسان 4818، شما را راهنمایی خواهند کرد که آیا جا به جایی کالای شما براساس حجم و مسافتی که قرار بر پیمودن آن است، چه خودرویی انتخاب شود؟ به این واسطه آنها سعی دارند به سفارش شما در بالاترین سطح کیفیت رسیدگی کرده و تعرفه ای منصفانه و متناسب با خدماتی که ارائه می دهند، دریافت کنند.