بارسان، اولین مرکز حمل بار سبک در تهران

بارسان اولین مرکز تخصصی حمل بار سبک در تهران است. به شما پیشنهاد می‌دهیم برای آشنایی بیشتر با این سرویس این مطلب را بخوانید.

امروزه دنیای کسب کار بر محور کیفیت خدمات یا محصول و رضایت مشتری به سمت پیشرفت می‌رود. در دنیای باربری و حمل و نقل نیز، میزان رضایت خریدار و مشتری‌مداری میزان پیشرفت وموفقیت یک شرکت باربری را تعیین می‌کند.
مرکز حمل بارسان طی سال‌ها فعالیت حمل ونقل، تلاش کرده است تا با ارائه خدمات هرچه بهتر باربری بویژه حمل سبک بار، همواره سطح خود را بهبود بخشد و آرامش خاطر سفارش‌دهندگان فراهم شود. وانت بار و نیسان بار بیشتر برای حمل بار سبک و اثاثیه شکستنی و حساس استفاده می‌شود. یکی از ویژگی‌های باربری بارسان این است که مشاوره‌های لازم و دقیق را به مشتریان جهت انتخاب ماشین حمل بار وانت سبک بدهد تا از این طریق هم از قیمت نهایی باربری کاسته شود و هم سرعت، کیفیت وامنیت باربری تامین گردد.

حمل بار سبک با وانت در بارسان

وانت بار یک ماشین حمل بار سبک است. کلمه وانت در کشور ما در برگیرنده بارکش های سبک (تا 600 کیلوگرم) می‌باشد. و انواع مختلف آن در بازار موجود است مانند: نیسان وانت، پراید وانت، وانت مزدا، آریسان، پیکان وانت و ون‌های باری. وانت بار یکی از وسایل حمل و نقل مطمئن برای حمل بار داخل شهری و حمل بار برون شهری محسوب می‌شود. درخواست وانت بار جزء مجموعه سرویس‌هایی به حساب می‌آید که در هر روز سال و اگر دقیق‌تر بگوییم، هر بار که قرار باشد اثاث کشی کنید یا باری را با کرایه وانت بار از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید، به آن احتیاج خواهید داشت. قیمت‌های ما با توجه به سرویس‌های که ارائه می دهیم کاملا مناسب و پایین‌تر از سایر مراکز باربری می‌باشد. اگر به دنبال وانت بار مناسب و با کیفیت در تهران هستید شما می‌توانید با استفاده از سامانه هوشمند ۴۸۱۸، و یا با اولین تماس با شماره چهار رقمی ۴۸۱۸، در سریعترین زمان ممکن (کمتر از پانزده دقیقه) بدون نیاز به حضور خود، مرسوله را بارگیری و تا مقصد رهگیری کنید.

حمل بار سبک با نیسان در بارسان

باربری با  نیسان بار یکی از خدمات بارسان است، که یک ماشین حمل بار سبک تا سقف تحمل وزن ۲ تن می‌باشد، نیسان بار مناسب حمل وسایل با حجم کم و وزن تقریبا زیاد می باشد. از نظر تحمل وزن و حجم نسبت به وانت بار بزرگتر است و مناسب حمل بارهای سنگین تر می‌باشد. نیسان بار در بارسان مناسب حمل بارهایی از جمله: گاوصندوق، میوه و تره بار، پمپ های صنعتی، خوراک دام، مصالح ساختمانی، فلزات تا وزن حداکثر ۲ تن است. نیسان بار در بارسان انواع مختلفی دارد اعم از: مسقف، چادری، کفی مبلی، روباز.

حمل بار سبک با وانت
حمل بار با وانت و نیسان یک کار تخصصی است؟

همیشه به خاطر داشته باشیم الزاما هر فردی که دارای وانت یا نیسان است قابلیت و مهارت حمل بار و اثاثیه را ندارد و مناسب باربری با وانت نیست. به طور مثال فردی که از نیسان بار، جهت جابجایی میوه و یا مصالحی نظیر آهن و آجر استفاده میکرده است، به یک باره توانایی و تجربه لازم جهت حمل بار و اثاثیه را ندارد. شاید این افراد، نرخ کرایه وانت بار ارزانی ارائه دهند، ولی ممکن هست که شما را متحمل ضررهای بالاتری کنند و موجب خسارت به وسیله‌های شما شوند.

چه زمان وانت و نیسان انتخاب مناسبی هستند؟

در قسمت زیر به چند مورد اشاره شده است:

گیرنده تقاضای دریافت فوری داشته باشد (برون‌شهری)

برای مثال: یک دستگاه از خط تولید شرکتی در مشهد از خراب شده و قطعه مورد نیاز برای راه اندازی آن در تهران موجود است. اگر شخصی درمشهد متعهد به تولید مقدار معینی از محصول در مدت زمان محدود باشد. برای تسریع در دریافت آن قطعه و تعمیر دستگاه،  سفارش وانت یا نیسان دربست راه حل مناسبی  برای اوست .

 بار دارای تاریخ انقضا باشد

برای حمل نهال، درختچه، گل و گیاه و حتی میوه و تربار و سایر کالاهای فاسدشدنی وانت بار گزینه خوبی است.

برای حمل بار سبک و کالاهای حساس و شکننده

وانت بار و وانت پراید، به دلیل حرکت با حداقل تکانه، بهترین گزینه برای حمل بارهای شکننده، پلمپ و نیازمند تحویل فوری، هستند. چنانچه از فروشگاهی نزدیک یا دور از محل زندگیتان خرید خرید آنلاین کرده‌اید استفاده از وانت پراید بسیار مناسب وارزان است.

مسیر گیرنده صعب‌العبور و باریک باشد

اگر مکان گیرنده یا مبدأ بارگیری اجازه ورود کامیون ندهد یا مسیر جاده کوهستانی و باریک باشد نیازمند بارکش کوچک و منعطف می‌باشد. بارکش وانت نیسان به دلیل قدرت و ظرفیت بالا بهترین انتخاب است.

نتیجه‌گیری
باربری در بارسان  جهت حمل بار سبک  برای ساکنین و صاحبین کالا و مرسولات آماده شده است، اگر به دنبال یک باربری ارزان سریع و مطمئن در تهران هستید بارسان می‌تواند یک گزینه کامل و مناسب برای شما صاحبین بار عزیز باشد.

به این مقاله رای دهید