با وانت بار بارسان 4818 همه چیز جابجا می‌شود

وانت بار بارسان 4818 به حمل بار شما کمک می‎‌کند تا جابجایی و انتقال بار خود را به راحتی انجام دهید.

یکی از پر استفاده‌ترین ماشین‌ها برای حمل بار و اثاث کشی، وانت بار در انواع مدل مسقف و بدون سقف هست. در شرکت‌های باربری بسته به نوع بار شما و شرایط آب و هوایی مدل وانت انتخاب و برای شما ارسال خواهد شد.

حمل بار با وانت در بارسان 4818

حمل بار وانت، از خدمات مراکز باربری در تهران است. شما می‌توانید بسته به نوع بار خود اگر نیاز به خدمات باربری دارید، با این مراکز تماس بگیرید. نرخ کرایه وانت بار را تنها با یک تماس با مرکز حمل بارسان 4818 می‌توانید بدست آورید؛ کافیست با شماره 4818-021 در تماس باشید تا کارشناسان ما با شما در ارتباط قرار گیرند.
وانت بار بارسان 4818 عضو اتحادیه صنفی وانت بارهای تهران می‎باشد. و شما می‎توانید با خیال آسوده از بارسان 4818 درخواست وانت بار را بدهید. استفاده کردن از وانت بارهایی که عضو اتحادیه نیستند هیچ  ضمانتی برای تضمین بار ایمن را به مشتریان نمی‎دهند.

درخواست وانت بار

وقتی شما از یک مرکز حمل خوب و معتبر درخواست وانت بار می‌دهید، با ارائه قیمت‌های شفاف و مشخص و منصفانه‌ای که آن مرکز حمل در اختیار شما قرار می‌دهد، به شما کمک می‌کند تا با درک کامل از نرخ باربری قادر به انتخاب هوشمندانه مرکز باربری مورد نظر خود برای باربری وانت باشید.

وانت بار ارزان

خدمات آنلاین در به سهولت انجام شدن باربری و اسباب‌کشی ما بسیار موثر هستند. .با گذشت زمان و رشد فناوری، استفاده از حمل و نقل آنلاین آسان تر می‌شود و افراد بیشتری تمایل پیدا میکنند تا از مراکز حملی که خدمات آنلاین ارائه می‌دهند استفاده کنند.
با توجه به پیشرفت تکنولوژی، اکنون می‌توانیم به کرایه وانت بار را از طریق یک سایت بپردازیم.  در چند سال گذشته، با افزایش تقاضا برای حمل و نقل و اسباب‌کشی آنلاین در تهران، استفاده از حمل و نقل آنلاین بسیار ضروری است. خوشبختانه باربری بارسان 4818، جزء مراکز حمل خوب تهران در زمینه توسعه همگام با تکنولوژی می‌باشد.

و به عنوان مرکزی است که با تجهیز کلیه وانت‌های خود به دستگاه GPS فرصت موقعیت‌یابی مرسوله را توسط مشتری در هر زمان فراهم ‌کرد، که این نوآوری خود به تنهایی آغازی بود برای تأمین نیاز‌های مشتریان با توجه به تکنولوژی و دانش روز.
در مقایسه با حمل و نقل سنتی، حمل و نقل آنلاین به وضوح از باربری های و شرکت های سنتی بهتر است. همچنین در باربری آنلاین، مشتریان هنگام استفاده از سرویس حمل و نقل آنلاین احساس امنیت و راحتی بیشتری می‌کنند، زیرا رانندگان آزمون ایمنی و رانندگی مورد تایید شرکت را دارند.

ابعاد و ظرفیت وانت بارهای بارسان 4818

وانت بار بارسان

وانت پیکان از نظر استفاده بعد از وانت نیسان و خاور پراستفاده ترین وسیله برای حمل بار در تهران هست.
باردو یا وانت پیکان یک خودرو ساخت شرکت ایران خودرو است. پیکان وانت 4 سیلندر با حجم موتور 1600 و 1700 سی سی در ابتدا بصورت بنزینی و بعد از آن با سوخت CNG  عرضه شد. در باربری های شهری برای جابجایی بارهای سنگین معمولا ابعاد و ظرفیت نیسان مناسب است و برای حمل بار های سبک تر در مسیرهای درون شهری وانت پیکان بکار گرفته می شوند. اتاق عقب پیکان وانت‌ها بصورت روباز و مسقف مورد استفاه قرار می‌گیرند.

علاوه بر آن اتاق هایی که معمولا برای حمل اثاثیه و مبلمان استفاده می‌شود توسط اتاق سازی ها کمی بالاتر آورده می‌شوند تا بهتر بتوان مبلمان و اسباب منازل را جابجا کرد. ابعاد باربند وانت پیکان، حدود ۱.۸ متر طول و عرض آن  ۱.۲ متر است. ظرفیت حدودی حمل بار پیکان وانت حدود نیم تن است. پیکان بار با مخزن سوخت پر و بدون تجهیزات اضافی دارای وزن تقریبی حدود ۱۰۰۸ کیلوگرم است.

همانطور که گفتیم به دلیل ظرفیت بارگیری پیکان وانت‌ها و ابعاد مناسب آن برای حمل بارهای سبک و درون شهری همچنان این خودرو در خیابان و جاده‌های ایران به وفور دیده می‌شود اما در فروردین ۹۱ توسط پلیس به دلیل امنیت پایین و رعایت نکردن استانداردهای زیست‌محیطی تولید پیکان متوقف شد. هر چند بعد از آن با موتور روآ عرضه شد ولی در نهایت تولید آن در سال ۹۴ برای همیشه متوقف شد و وانت آریسان جایگزین وانت بار شد.

جمع‌بندی
سرعت عمل، دقت و ایمنی در حمل بار نکاتی است که می‌تواند مشکلات احتمالی را کاهش دهد. بارسان 4818 با در نظر داشتن این موارد توانسته است در حوزه خدمات باربری درون شهری  تهران و نقاط حومه، سرویس‌های متعددی را با کسب رضایتمندی سفارش‌دهندگان محترم به انجام برساند.

بارسان 4818 یکی از وانت بارهای ارزان تهران است که با همکاری شهرداری تهران تاسیس شده است. دارای انواع وانت پیکان و مزدا و نیسان در سراسر تهران هست. مزیت  وانت بار بارسان 4818 این است که شما براحتی می‌توانید قیمت وانت بار را در سایت بارسان 4818 چک کنید و دوم اینکه برای حومه تهران هم سرویس وانت بار فعال است.

5/5 - (1 امتیاز)