تجربه یک باربری ایمن با بارسان

تجربه یک باربری ایمن با بارسان

بارسان با ارائه خدمات باربری در بهترین سطح به تهرانی‌های عزیز، تلاش می‌کند تا نقش خود در حمل و نقل جاده‌ای کشور را به نحو احسن ایفا کند.

بارسان به عنوان یک مرکز تخصصی حمل بار، بیش از 10 سال است که در حوزه باربری فعالیت حرفه‌ای دارد.

مزایای باربری با بارسان

بیمه

مهم‌ترین نکته در باربری، بیمه شدن بار است. هر نوع بار با هر میزان قیمت، برای صاحب بار ارزشمند بوده و با بیمه شدن آن توسط شرکت، اطمینان خاطری برای صاحب بار بوجود می‌آید که در صورت آسیب به بار و ایجاد خسارت، بیمه خسارت را پرداخت خواهد کرد.

در مرکز حمل بار بارسان نیز بارها توسط شرکت بیمه ایران، مورد حمایت قرار می‌گیرند تا صاحب بار با خیالی آسوده، کار جابجایی بار خود را به شرکت بارسان سپرده و از مزایای آن برخوردار شود.

سرعت

شما می‌توانید در هر نقطه از تهران که نیاز به انتقال بار خود داشتید، با تلفن چهار رقمی 4818 تماس بگیرید تا کارشناسان بارسانی، نزدیک‌ترین راننده به مبدا بار شما را، برای جابجایی بار بفرستند. رانندگان بارسانی نیز در مدت زمان 15 دقیقه به مبدا بار شما می‌رسند تا بارگیری انجام شده و به سمت مقصد حرکت کنند.

مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک

ترافیک یکی از بزرگ‌ترین معضل‌های شهر تهران است که وقت افراد را بسیار درگیر کرده و مشکلات رفت و آمد زیادی ایجاد کرده است. مسؤولان مربوطه برای حل مشکل ترافیک، راه حل‌هایی درنظر گرفته‌اند که از حجم ترافیک کاسته شود. مثل ایجاد محدوده طرح ترافیک و محدودیت پلاک زوج و فرد. این راه حل‌ها محدودیت‌هایی نیز به همراه داشته‌اند. مرکز حمل بار بارسان، دارای مجوزهایی است تا باربری را برای مشتریان آسان‌تر و سریع‌تر انجام دهد. از جمله این مجوزها، امکان ورود ماشین‌های حمل بار مرکز بارسان به محدوده‌های طرح ترافیک است. همچنین محدودیت روزهای زوج و فرد نیز برای ماشین‌های حمل بار مرکز بارسان وجود ندارد و شما می‌توانید در هر روز هفته که به انتقال بار نیاز دارید، با 4818 تماس بگیرید تا بار شما به هر مقصدی از تهران، بدون محدودیت طرح ترافیک و طرح زوج و فرد، منتقل شود.

از دیگر مجوزهای ماشین‌های حمل بار بارسان، ورود به منطقه بازار تهران است که می‌توانند کار جابجایی بار را برای افراد حاضر در بازار آسان کنند.

امکان رزرو و اطلاع از جزییات بار

اگر شما باری دارید که نیاز به جابجایی دارد، می‌توانید با 4818 تماس بگیرید و با دادن اطلاعات لازم مثل وزن بار، نوع بار، تعداد بار، مبدا و مقصد بار، از میزان هزینه بار مطلع شوید و پس از مقایسه قیمت، می‌توانید در مورد انتقال بار خود تصمیم بگیرید. مرکز حمل بار بارسان، با ارائه قیمت منصفانه، تلاش می‌کند امنیت و سلامت بار را تضمین کند. چنانچه برای جابجایی بار مورد نظر خود، محدودیت تاریخ و ساعت دارید، می‌توانید با کارشناس بارسان، در مورد رزرو تاریخ و ساعت موردنظر خود صحبت کرده و با انجام هماهنگی‌های لازم با راننده، در تاریخ و ساعت مدنظرتان، عملیات جابجایی بار انجام شود.

امکان رهگیری بار

از مزایای کاربردی مرکز حمل بار بارسان، امکان انتقال بار بدون نیاز به حضور فیزیکی شماست. یعنی می‌توانید در خانه یا محل کار خود، با 4818 تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید تا راننده به مبدا بار شما رفته و بارگیری انجام شود، سپس با در ارتباط بودن با راننده در طول مسیر، بار شما به مقصد رسیده و تحویل داده خواهد شد.

در تمامی مراحل عملیات جابجایی بار، شما می‌توانید با کارشناس بارسان و راننده در ارتباط باشید و از سلامت و امنیت بار آگاه شوید.

امنیت بار

مرکز حمل بار بارسان با تجربه بیش از 10 سال فعالیت در زمینه باربری و داشتن سابقه‌ای درخشان در حمل بار، با شرکت‌ها و افراد بسیاری همکاری کرده و توانسته اعتماد و اعتبار عمومی باارزشی به دست آورد.

رانندگان بارسانی با رعایت تمامی پروتکل‌های لازم در چیدمان بار و داشتن مهارت و تجربه در رانندگی ماشین حمل بار، امنیت و سلامت بار شما را تضمین می‌کنند.

همچنین طبق قوانین بارسان، رانندگان از دریافت بارهای قاچاق و غیرقانونی خودداری می‌کنند.

جابجایی بار از تهران به سایر نقاط کشور

در مرکز تخصصی حمل بار بارسان، امکان جابجایی بار از تهران به هر نقطه کشور فراهم شده است و شما می‌توانید هر نوع بار را از مبدا تهران به مقصد سایر شهرهای کشور، منتقل کنید. رانندگان حرفه‌ای و ماشین‌های حمل بار استاندارد بارسان، آماده ارائه خدمات در این زمینه نیز هستند. در صورت نیاز با 4818 تماس بگیرید و با دادن اطلاعات لازم به کارشناس بارسان، بار شما به مقصد موردنظر جابجا خواهد شد.

سخن پایانی

جابجایی بار یک امر تخصصی است، از بارگیری تا تخلیه و حتی رانندگی و نحوه گذر از پیچ‌ها و دست‌اندازها نیز به تخصص نیاز دارد. هر گونه بی‌توجهی و سهل‌انگاری نیز می‌تواند منجر به آسیب به بار یا افراد شود. با سپردن کار حمل بار به یک مرکز تخصصی می‌توانید با اطمینان خاطر کار خود را به انجام برسانید.

به این مقاله رای دهید