جابجایی بار سبک با نیسان و وانت ‌بارسان

ویژگی های باربری خوب

بارسان اولین مرکز حمل تخصصی برای جابجایی بارهای سبک است.

ماشین های حمل بار از نظر ظرفیت انواع مختلفی دارند. به طور کلی می توان ماشین های باربری را به چهار دسته‌ی سبک، نیمه سنگین، سنگین و فوق سنگین تقسیم بندی کرد. ماشین‌های باربری سبک در دو نوع وانت‌های سبک و سنگین موجود هستند. وانت سبک شامل پراید، پیکان، مزدا و آریسان است که مناسب جابجایی بار سبک می‌باشد و  وانت سنگین شامل نیسان است.

همه وانت بارها ظرفیت یکسانی ندارند. محدوده مجاز وزن حمل بار با وانت بستگی به شرکت تولید کننده خودرو دارد. طبق تقسیم بندی بین المللی انواع وانت بار از لحاظ ظرفیت به سبک، نیمه سنگین و سنگین تقسیم می‌شوند. در داخل کشور انواع وانت بار با ظرفیت‌های متفاوت وجود دارد که مطابق با استانداردهای جهانی است. تولید کنندگان داخلی توانسته‌اند انواع خودروهای حمل بار با ظرفیت بالا تولید کنند. به طور کلی وزن و حجم بار مورد نظر، باید مناسب با اندازه و ظرفیت وانت بار باشد. انواع وانت بار با ظرفیت‌های متفاوت تولید شده‌اند که به ۳ گروه تقسیم می‌شوند:

 • وانت بار با ظرفیت حمل نیم تن بار
 • وانت بار با ظرفیت حمل سه چهارم تن
 • وانت بار با ظرفیت حمل بار بالای یک تن
  در بین خودروهای داخل کشور وانت بار نیسان پیشتاز است. نزدیک به نیم قرن قبل از ورود اولین وانت نیسان به چرخه حمل و نقل عمومی کشور می‌‌گذرد. در طی این مدت بدون کمترین تغییر در تکنولوژی ساخت نیسان، این خودرو همچنان در خط تولید قرار داشته‌است.

چرا استفاده از وانت بار گزینه مناسبی برای جابجایی بار سبک محسوب می شود ؟  


جا به جایی بار سبک با نیسان

بهتر است قبل از اینکه به بررسی قوانین مربوط به وانت بارها اشاره کنیم مزیت‌های حمل و نقل با این وسیله را برای شما عزیزان بازگو کنیم. در حقیقت حمل و نقل به وسیله وانت بارها هزینه کمتری برای افراد دارد و می توان برای موارد مختلف مانند اسباب کشی از آن استفاده کرد. از طرف دیگر وانت‌ها گزینه مناسبی برای جابجایی جابجایی بار سبک  درون شهری محسوب می‌شوند زیرا سبک هستند و خطری برای ماشین های سواری ندارند. آن‌ها می‌توانند به راحتی درون شهر تردد کنند و سرعت مجاز را رعایت کنند.

وانت بار بارسان یا نیسان بار؛ کدام برای شما مناسب است؟

اجازه دهید یکبار برای همیشه تفاوت بین این دو را توضیح دهیم تا هنگام ثبت سفارش‌تان دچار تردید نشوید. مهمترین تفاوت‌های بین نیسان بار و وانت تلفنی بارسان عبارت است از: توان، قدرت و ابعاد که می‌توان همه را در یک کلمه خلاصه کرد: ظرفیت حمل بار، بسته به وانت، ظرفیت آن از 400 کیلوگرم تا کمی بیشتر یا کمتر از یک تن متغیر خواهد بود؛ اما نیسان بارها تا حدود دو تن را هم می‌توانند ساپورت کنند.

اگر قصد دارید برای مسافت‎های کوتاه و درون شهری (بله، حتی در ابعاد پایتخت) درخواست وانت بار بارسان در تهران را ثبت کنید، کارتان درست است! اما اگر مسافت‌های دورتر و و ارسال بار به شهری دیگر مدنظرتان است، مطمئن شوید که با یک راننده نیسان بار در بارسان ارتباط می‌گیرید.

جابه‌جایی انواع اسباب، لوازم و تجهیزات

وانت تلفنی بارسان  عملا هرچیزی را می‌تواند برای شما حمل کند، و متخصص در جابجایی بار سبک  از جمله:

 • انواع لوازم الکتریکی شامل ماشین لباسشویی و ظرفشویی، تلویزیون، یخچال سایدبای‌ساید (که از خدمات پرطرفدار باربری با وانت بار بارسان است)
 • سایر لوازم خانگی مانند گاز، فرش، میز، کمد و کابینت، سرویس خواب، گاو صندوق، مبلمان، لوستر، گل و گیاه آپارتمانی و کارتن اثاث کشی
 • مواد و مصالح ساختمانی، مواد معدنی، درب و پنجره فلزی و UPVC، ایزوگام، سیم و کابل، دستگاه جوش، انواع رنگ و مواد پلیمری
 • موتور برق، موتور سیکلت، لوازم یدکی و لاستیک خودرو
 • انواع لوازم اداری، دستگاه‌های صنعتی، لوازم ورزشی
 • محصولات کشاورزی، میوه و مرکبات، خوراک دام
 • پارچه، پوشاک و چرم و … می‌باشد.همان‌طور که می‌بینید، چیزی نیست که نتوانید یک تن از آن را با بارسان جابه‌جا کنید!

درخواست وانت بار و نیسان با از بارسان  در تهران

مبدا و مقصدتان برای جابه‌جایی بارهرکجا باشد (پیروزی، تهران پارس، قیطریه، تجریش، گیشا، سعادت آباد، پونک، قلهک و حومه تهران …)، در «بارسان » همیشه می‌توانید برای جابجایی بار سبک  با شماره گیری 4818-021 درخواست خود را ثبت کنید. بارسان با مجوز اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. اگر به دنبال یک وانت بار حرفه‌ای هستید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. بارسان  با انواع امکانات موجود اعم از نیسان، وانت در کنار شماست که با استفاده از سال‌ها تجربه در زمینه وانت بار و اتوبار، رفاه و آسایش و امنیت را برای شما فراهم کنیم.

جمع‌بندی
دوستانی که به یک وانت بار مجهز و با تجربه و از همه مهم تر با دانش و دارای مجوز برای  جابجایی بار سبک  نیاز دارند با کارشناسان بارسان تماس بگیرید تا به تمام پرسش‌ها و دغدغه‌های شما برای حمل بار پاسخ داده شود. اگر برای شما کم تر صدمه دیدن اثاثیه مطرح باشد و اینکه  برای شما چالش هست که چه کادر و تیمی امنیت بار شما را تضمین دهد با یک مرکز حمل بار تماس بگیرید که تمام این موارد را برای شما تامین کند. بارسان همراه با کادری بی نظیر و استثنایی برای خدمت رسانی به شما آماده است.

به این مقاله رای دهید