حمل بار با وانت بار در تهران

حمل بار با وانت بار در تهران

وانت ها برخلاف ماشین‌های سنگین به مجوز تردد نیاز ندارند و برای جابجایی بارهای درون شهری تهران یک انتخاب مناسب به حساب محسوب می‌شوند.

وانت‌ها می‌توانند به نقاط مختلف شهر بروند؛ زیرا برخلاف ماشین‌های سنگین به مجوز تردد نیاز ندارند، می‌توانند وارد کوچه‌ها و معابر نسبتا باریک شوند و اجازه تردد بدون محدودیت در سطح شهر را دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای حمل بارهای موردنظر خود از وانت بار استفاده می‌کنند. حمل بار با ماشین‌های شخصی کار درستی نیست. افرادی که این کار را انجام می‌دهند، هم باعث خراب شدن وسیله موردنظر می‌شوند و هم امنیت خود و سایر ماشین‌ها را به خطر می‌اندازند. همچنین هنگامی که حمل بار بیش از ظرفیت مجاز باشد، ماشین آسیب جدی می‌بینند. حتی ممکن است جبران خسارات برای آن، چند برابر اجاره وانت بار هزینه داشته باشد.

در تهران به دلیل ازدحام و تردد زیاد جمعیت، بیشترین نیاز و تقاضا در امر اسباب کشی و جابجایی برای خودروهای باربری وانت و وانت نیسان وجود دارد. وانت بار، ماشین باری سبک است و به همین دلیل تنها خودرویی است که می‌تواند در سطح شهرهای شلوغ تردد داشته باشد. به همین دلیل بهترین ماشین برای جابه جایی بار در شهر تهران محسوب می‌شود. در بارسان با توجه به آشنایی و تسلط راننده ها به تمام مسیرها و انتخاب مسیرهای نزدیک‌ تر و کم ترافیک تر در سرعت حمل بار شما عزیزان و رساندنشان به مقصد موردنظر گام مهمی برای جابجایی بار شما در شلوغی های تهران برداشته شده است. حمل بار با وانت بار در تهران زیر شاخه های گسترده باربری وانت بار در تهران را پوشش می ‌دهد و از حمل اثاثیه منزل تا بارهای تجاری کل مناطق  تهران را  شامل می ‌شود مانند: مبلمان، خوراک دام، سنگ، لوازم ساختمان، درب و پنجره فلزی، درب و پنجره  UPVC، و… که می‌توان با وانت جابجا کرد. جهت ثبت یا رزرو حمل بار خود می توانید با شماره 4818 مرکز حمل بار بارسان در تهران تماس بگیرید. محل بارگیری و محل تخلیه در انتخاب ماشین باربری مناسب درون شهری تاثیر می گذارد. برای این که بارگیری و تخلیه به سهولت انجام شود باید ماشین باربری تا حد امکان نزدیک به محل مورد نظر پارک شود. وانت بار در تهران برای این منظورماشین هایی مناسب باربری هستند که می توانند به خیابان ها و کوچه های تنگ بهتر دسترسی داشته باشند.
نرخ کرایه وانت بار در تهران و محاسبه هزینه ارسال بار توسط وانت بار از موارد مهمی است که در زمان جابه جایی‌ها و ارسال بار، مورد توجه قرار می‌گیرد و اطلاع از کرایه وانت بار، خدماتی است که همیشه به آن احتیاج پیدا خواهید کرد.  به همین دلیل مرکز حمل و بار بارسان با مشاوره رایگان کارشناسان خود، این نیاز شما را پاسخ می دهد، تا در هزینه و وقت شما عزیزان صرفه جویی شود.همچنین با مراجعه به سایت 4818 می‌توانید از سرویس استعلام قیمت ما استفاده کنید تا نرخ قیمت وانت بار درتهران و حومه را برای مقصد مورد نظر خود مشاهده کنید.

عوامل موثر در تعیین قیمت باربری وانت

حجم و وزن بار از عوامل موثری هستند که  در تعیین نرخ قیمت وانت بار در تهران برای جابجایی می‌توان نام برد. بارهایی با حجم زیاد و یا وزن بالا، هزینه ای به مراتب بالاتر از بارهای کم حجم و سبک خواهند داشت. پس در ارسال بار خود، حتما حجم و وزن بار خود را در نظر بگیرید. همچنین نرخ کرایه وانت بار معمولا بر اساس کیلومتر محاسبه می‌شود. بنابراین، مسافت نقش بسزایی در تعیین قیمت باربری وانت دارد. این مسافت شامل مسیری است که از محل بارگیری تا محل تخلیه بار وجود دارد. طبق نرخ اتحادیه باربری بین شهری وانت و محاسبه نرخ کرایه نیسان بر اساس کیلومتر، باید مسافت بین مبدا و مقصد حمل بار، در نرخ کرایه وانت بار ضرب شود. هرچند که هنوز این قانون به صورت قطعی اجرا نمی شود .از موارد تاثیر گذار دیگری که می توان  در هزینه باربری نام برد، زمان ارسال سفارش است. مثلا در زمان های پر ترافیک و شلوغی جاده ها و خیابان ها در تهران، مانند ایام تعطیل و روزهای پایان هفته و ایام پایانی سال، و ساعت هایی از روز که نیاز به ورود به منطقه طرح ترافیک را دارد (به دلیل تهیه مجوز طرح ترافیک) هزینه ی باربری وانت بار در تهران نسبت به روزهای معمولی افزایش دارد. اما رانندگی بارسانی طرح ترافیک دارند و به راحتی در روزهای شلوغ و مکان های  بدون هیچ افزایش قیمتی می‌توانند بار شما را جابجا کنند.

جمع‌بندی
انتخاب یک مرکز باربری معتبر وانت بار در تهران بسیار مهم است. این مراکز باید دارای مجوزهای قانونی معتبر، کادر با تجربه و مجرب، ماشین های باربری مدرن و اصولی باشند تا بتوانند خدمات حرفه ای به مشتریان خود بدهند. بارسان با داشتن تمامی این ویژگی ها جابجایی بار شما را در سریع ترین زمان و با ضمانت تحویل سالم بار انجام می دهد. مرکز حمل بارسان 4818 به عنوان یکی از قدیمی ترین باربری های  ایران با بیش از15 سال سابقه در انواع حمل و نقل بهترین انتخاب برای جابجایی بارهای شما است.

به این مقاله رای دهید