حمل قطعات و دستگاه‌های صنعتی با نیسان

اگر قصد دارید قطعات صنعتی خود را نیسان جابجا کنید حتما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

حمل قطعات و دستگاه‌های صنعتی، عموماً برای ورود آن‌ها به خطوط تولید و کاربرد در بخش‌های مختلف صنعت انجام می‌شود. حمل ایمن این دستگاه‌های سنگین و فوق سنگین یکی از دغدغه‌های مهم برای شرکت‌های تولیدکننده دستگاه‌های صنعتی یا کارخانه‌های مصرف‌کننده این دستگاه‌ها، در صورت خرید یا تعویض است. بسته به‌ اندازه و نوع دستگاه صنعتی، از انواع خودروها مانند نیسان، کامیون و تریلرها تا جرثقیل و کمرشکن و انواع کشنده‌ها در حمل و جابه‌جایی آن می‌توان استفاده کرد. دستگاه‌های صنعتی عموماً دستگاه‌هایی گران‌قیمت بوده و حمل و نقل آن‌ها امری تخصصی محسوب می‌شود؛ استفاده از متخصصین و شرکت‌های حمل و نقل معتبر می‌تواند از بسیاری از مشکلات و خسارت‌های احتمالی جلوگیری کند.

آشنایی با نکات حمل قطعات و دستگاه های صنعتی

باربری و حمل دستگاه‌های صنعتی

حمل قطعات و دستگاه‌های صنعتی  و باربری ماشین‌ آلات سنگین نظیر دستگاه تراش، دستگاه کارواش اتوماتیک یا دستگاه CNC و … به دلیل قیمت بالای تجهیزات و اهمیت آن‌ها در فرایند تولید، امری تخصصی است. در حمل چنین دستگاه‌هایی رعایت اصول ایمنی و استاندارد ضروری است؛ چراکه در نتیجه عدم رعایت اصولی مثل نیافتن مرکز ثقل، حمل و نقل ماشین‌ آلات صنعتی غیرممکن و یا پرخطر خواهد بود.
معمولا در جابجایی بارهای سنگین صنعتی یا فلزی، شیمیایی،آهنی و … (مانند میلگرد)، گزینه نیسان مناسب‌ترین گزینه‌ای است که صاحبان این مشاغل می‌توانند انتخاب و جهت انتقال بار خود استفاده نمایند.

 نیسان جرثقیل، چاره ساز جابجایی های سبک شهری

با نفوذ هرچه بیشتر صنعت و تکنولوژی در پی رنگ زندگی شهری، راه برای ورود هرچه بیشتر محصولات صنعتی به دفاتر کاری، سالن های صنعتی و منازل بیش از گذشته باز می شود. بخش قابل توجهی از این ملزومات را سازه‌های پر حجم و سنگین تشکیل می‌دهند که انتقال و جابجایی آن‌ها با نیروی بدنی میسر نخواهد بود. این شکل از جابجایی‌ها همه روزه در ابعاد گسترده‌ای در خدمات درون شهری در حال انجام است. نصب و جابجایی دستگاه های خودپرداز بانکی، گاو صندوق‌ها، تجهیزات سرمایشی گرمایشی بزرگ مانند چیلرها و تجهیزات صنعتی و پزشکی از عمده این خدمات محسوب می‌شوند. برای ارسال و تحویل این دست وسایل تا محل مورد نظر نیاز به مرکز حمل و نقلی داریم که برای عبور و مرور در خیابان‌ها و گذر از کوچه‌های کم عرض با چالش مواجه نشوند. استفاده از خدمات اجاره نیسان جرثقیل راهکار مناسبی برای حمل قطعات و دستگاه‌های صنعتی می باشد

تغییر کاربری نیسان از وانت به جرثقیل

نیسان جرثقیل از اعمال یک سری تغییرات کاربردی بر روی وانت نیسان به وجود آمده است. خودرو نیسان وانت به عنوان یک پیکاپ میان سایز از شرکت ژاپنی نیسان به مدت نزدیک به چهار دهه در کشورمان روی خط تولید قرار دارد. قدرت و توان بالای این خودرو و ساختار محکم بدنه آن موجب شده تا برای امور مختلف با ایجاد تغییراتی بر روی آن کاربری جدیدی پیدا کند. یکی از این تغییر کاربری های ایجاد شده که بر پایه تقویت و اعمال تغییراتی در فنر بندی عقب این خودرو انجام شده است، تبدیل آن به یک جرثقیل کوچک است که توانایی حمل و جابجایی اجسام نه چندان سنگین وزن را دارد. بوم های نصب شده بر روی قسمت عقبی این خودرو بسته به ظرفیت، امکان بلند کردن بارهایی تا وزن بین دو تا دو و نیم تن را در ارتفاع محدود به نیسان جرثقیل می دهد. این ظرفیت بارگیری موجب می شود تا اجاره نیسان جرثقیل  برای برای حمل قطعات و دستگاه‌های صنعتی درون شهری به دلیل محدودیت های فضایی و رفت و آمدی مناسب و کافی باشد.

مزایای اجاره نیسان جرثقیل

استفاده از نیسان جرثقیل برای حمل قطعات و دستگاه‌های صنعتی به چند دلیل می تواند انتخاب مناسبی باشد. هزینه اجاره نیسان جرثقیل به نسبت سایر انواع جرثقیل برای شما کم تر خواهد بود. وانت نیسان یک خودروی سبک محسوب می شود و محدودیتی در رفت و آمد های شهری نداشته و به راحتی در محل انجام کار در گذرگاه های کم عرض و کوچه ها نیز قابل استفاده واقع شود. بر خلاف جرثقیل های بزرگ، اجاره نیسان جرثقیل نیاز به اخذ مجوز و هماهنگی های از پیش تعیین شده ندارد. محدودیت رفت و آمدی در مناطق مرکزی و پر ترافیک شهری و محدودیت در ساعات تردد در شبانه روز برای این وسیله وجود ندارد و در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر دسترسی به نیسان جرثقیل میسر خواهد بود. ظرفیت بارگیری بین دو تا دو و نیم تن اکثر جابجایی های رایج شهری را پوشش خواهد داد و نیاز برای اجاره جرثقیل های بزرگتر کمتر حس خواهد شد. در کنار جابجایی های سبک درون شهری، اجاره نیسان جرثقیل در بارگیری محموله های کارگاهی و جابجایی بار در سالن ها و سوله های صنعتی نیز گزینه مناسبی خواهد بود.

نتیجه‌گیری
حمل قطعات و دستگاه‌های صنعتی همواره یکی از چالش‌های اساسی هم برای صاحبان صنایع و کارخانه‌ها و هم برای شرکت‌های حمل و نقل ماشین‌ آلات صنعتی کارخانه‌ها بوده است. استفاده از خدمات اجاره نیسان جرثقیل راهکار مناسبی برای حمل حل این چالش بوده است. در این مطلب سعی کردیم شما را با این خودروی پرکاربرد آشنا کنیم.

به این مقاله رای دهید