خدمات نیسان تلفنی در تهران با بارسان

نیسان بار یک ماشین باربری متوسط و کوچک است که انتخاب مناسبی برای جابجایی بارهای شما تا وزن حدود 2 تن است، خدمات نیسان تلفنی بارسان یکی از بهترین سرویس هایی است که می‌توانید از آن برای باربری استفاده کنید.

همیشه پای اثاث کشی در میان نیست، گاهی به یک وسیله کوچک برای یک جابجایی سبک و سریع نیاز دارید و حجم لوازم و اثاثیه نه به اندازه یک کامیون زیاد است و نه به اندازه حجم بار یک وانت بار معمولی نظیر وانت پیکان!
نیسان بار دقیقا وسیله‌ ای است که به آن احتیاج داریم. نیسان یک ماشین باربری  متوسط و کوچک با ظریفیت حمل بار حدود 2 تن است که قسمت وانت این خودرو حدود 30 درصد بزرگتر از وانت بار معمولی است. یک تن ظرفیت حمل بار بیشتر باعث می‌شود تا نیسان بار یک وسیله مطمئن برای انواع جابجایی های کوچک و متوسط باشد.

در بسیاری از اوقات که قصد جابجایی بار داریم یک ماشین باربری (کامیون خاور) ظرفیت جابجایی بار را بطور کامل ندارد و از طرفی درخواست یک ماشین بزرگ بجز صرف هزینه بیشتر مزیت دیگری ندارد. در اینجاست که نیسان آبی مشهور به کمک شما می آید. میزان استاندارد حمل بار با نیسان 2 تن است. قدرت حمل بالایی که نیسان از آن بهره مند است حتی با وجود امکانات و ایمنی پایین این وسیله، باعث شده که از اوایل تولید تا به الان پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین وانت ایرانی باقی بماند.

به همین جهت امکان حمل بارهای سنگین با زامیاد 24 امکان پذیر است و این یکی دیگر از دلایل محبوبیت این وسیله نقیله در شرکت‌های باربری است. اگر می‌خواهید اثاثیه یا بار خود را از نقطه ای به محل دیگری منتقل کنید، سرویس نیسان تلفنی بارسان این با قیمت بسیار مناسب و ارزان و در سریعترین زمان ممکن اماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. کافیست با شماره تلفنهای بارسان ( 0214818) تماس حاصل بگیرید. رانندگان حرفه ای ما تنها 15 دقیقه با شما فاصله دارند.

خدمات نیسان تلفنی در تهران
مزیت نیسان نسبت به کامیون

برخی از مزایای نیسان نسبت به کامیون عبارتند از:

سرعت در جابجایی:

مهمترین مزیت نیسان، سریع رسیدن به مبدا بارگیری و رساندن و تحویل به موقع‌تر کالا به مقصد است.

کاهش محدودیت تردد:

محدودیت‌های تردد برای نیسان نسبت به کامیون کمتر است. هم در برخی جاده ها و محورهای بین شهری و هم در مرکز و بخش‌های شلوغ شهر،  تنها امکان تردد برای وانت بار وجود دارد.

حرکت در جای تنگ:

ورود نیسان به پارکینگ مجتمع‌های مسکونی و یا کوچه‌های بعضا تنگ و باریک و امکان استقرار و پارک ساده‌تر، فاصله بار زدن را کم میکند (سهولت بارگیری) و مهم تر سد معبر نمی‌کند در واقع از اعتراض همسایه ها جلوگیری می‌کند. استفاده از سرویس نیسان تلفنی در تهران بهترین انتخاب است.

باربری بین شهری راحت تر و کم هزینه تر با نیسان:

 نیسان علاوه بر اینکه توانایی حمل بار در سطح شهر تهران را دارا می باشد، می تواند برای جابحایی بین شهری نیز عملکرد مناسبی داشته باشد. سرعت و همچنین ابعاد کوچکتر به نسبت ماشین های بزرگ آن را در بعضی از موارد، گزینه نیسان تلفنی را تبدیل به  مناسب ترین سرویس برای جابجایی بین شهری می‌کند.

باربری در شهر تهران:

 یکی از مزیت های مهم باربری با نیسان در داخل شهر تهران می باشد. شما می توانید با خیال راحت تر بار خود را در تهران حمل و نقل کنید. یکی از دردسرهای خودروهای   باری استفاده از آن ها داخل شهر می باشد. اما نیسان تلفنی می تواند تا حد زیادی مشکلات های مربوط به آن را رفع کند.

 نکاتی که باید در هنگام باربری نیسان رعایت کنیم چیست؟

از جمله نکاتی که باید رعایت شود متناسب بودن حجم بار شما با خودروی باربری است در غیر این صورت اگر بار شما بیشتر از ظرفیت خودرو بود باید بارگیری در دو   نوبت صورت گیرد. معمولا شما برای  پرداخت هزینه های باربری  نیسان از نرخ های بارنامه ای که منتشر می‌شود استفاده می‌کنید. از جمله نکاتی که روی هزینه تاثیر میگذارد میزان مسافت طی شده، حجم کالای شما ، وزن ، نوع بار م و..  که کارشناسان باربری شرکت‌ها قبل از بارگیری تمام این مسائل را محاسبه می‌کنند. مرکز باربری بارسان با دارا بودن کارشناسان مجرب مشاوره رایگان در زمینه حمل بار به شما می‌دهند

چرا نیسان تلفنی بارسان 4818؟

  • خوش قولی و سرعت در انتقال بار و محموله ها با اطمینان 100%
  • قیمت مناسب و معقول
  • راننده مجرب و متعهد
  • ماشین های مجهز نیسان بار جهت باربری شهری در تهران بزر
  • 15 سال تجربه و تخصص در زمینه اسباب کشی و باربری در تهران و حومه تهران
  • امنیت و بیمه بار

نتیجه‌ گیری
یکی از مهم ترین فاکتوها در انتخاب وسیله نقلیه باربری، انتخاب مطمئن ترین  مرکز برای باربری است. مرکز حمل بار بارسان با آموزش های لازم به رانندگان خود در جهت ارتقاء خدمات خود تلاش می‌کند. همچنین بارسان با استفاده از بهترین بیمه نامه  باربری توسط بیمه ایران که یکی از بهترین شرکت های بیمه  می‌باشد سعی داشته است تا از این بابت نیز آسوده باشید. از زمان بارگیری تا تحویل، بار شما تحت بیمه نامه معتبر می باشد. تمام آنچه شما از یک سرویس باربری نیسان تلفنی در تهران انتظار دارید توسط بارسان پیش بینی شده است. شماره تلفن های این مرکز آماده پاسخگویی به شما عزیزان به صورت تمام وقت در روزهای کاری از ساعت 8 تا 19:30 و ایام تعطیل از 9:30 صبح الی 17:00 می‌باشد.

5/5 - (1 امتیاز)