دنبال نیسان برای باربری میگردین؟ نیسان تلفنی در تهران فقط با شماره‌گیری 4818

نیسان یکی از معروف ترین خودروها و یا ماشین های اسباب کشی که مراکز حمل و باربری سالهاست که از آن استفاده می‌کنند. از همین رو خدمات نیسان تلفنی بسیار پرکابرد و محبوب است.

اگر موافق هستید ابتدا اطلاعات بیشتری در خصوص این ماشین باری پرکاربرد با هم مرور کنیم.

 نیسان یکی از معروف ترین خودروهای اسباب کشی است که مراکز حمل و باربری سال‌هاست که از آن استفاده می‌کنند، در واقع نسل سوم خودرو Nissan Junior از شرکت معروف ژاپنی Nissan است. این خودرو البته در کشورمان به نامهای  “زامیاد 24″، “نیسان آبی”و “وانت بار نیسان” یا “نیسان بار” معروف بوده و امروزه در کشورمان جهت حمل بار به مسافت های دور (بخصوص جهت حمل بار به شهرستان و یا برعکس) بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وانت از نوع دو درب می‌باشد. این خودرو در کشور ژاپن توسط شرکت نیسان طراحی شد. مونتاژ و عرضه نسل سوم این خودروها در ایران به سال 1349بر می‌گردد که این کار توسط شرکت خودروسازی زامیاد صورت گرفت. شاید جالب باشد که بدانید علی‌رغم اینکه طبق قوانین کشورمان، هر خودرو باربری (چه جهت انجام امور باربری و چه حمل بار شهرستان و یا غیره) مجاز به حمل حداکثر 2800 کلیوگرم بار می‌باشد ولی این خودرو توانایی حمل و جابجایی چیزی در حدود 5000 کیلوگرم بار را دارد. زامیاد 24 یا وانت نیسان، در حال حاضر یکی از بهترین و پر استفاده‌ترین وانت بارهای مورد استفاده در کشورمان ایران است

نیسان تلفنی بارسان

اگر به دنبال شماره تلفن نیسان بار در تهران یا کرج جهت جابه‌جایی وسایل خانه خود هستید یا می‌خواهید وسیله‌ای سنگین را از محل کار خود به نقطه‌ای از شهر انتقال دهید، می توانید از سرویس نیسان تلفنی بارسان با شماره تلفن پنج رقمی 4818-021 سامانه درخواست خودرو بارسان تماس بگیرید. همچنین هیچ‌گونه محدودیتی نسبت به نوع کاربری ساختمان جهت جابجایی کالا وجود ندارد و کلیه صاحبین مرسوله و اثاثیه منزل یا ادارات می‌توانند وسایل خود را از منزل، شرکت یا مغازه خود به مکان دیگری انتقال دهند. نیسان تلفنی یکی از خدمات ارایه شده در بارسان است، چنانچه به دنبال یک مرکز حمل بار ارزان و سریع هستید؛ می توانید حمل بارهای خود را به بارسان بسپارید و از خدمات ما بهرمند شوید، تا نیاز شما را برای حمل و نقل کالا ها و مرسولات مرتفع کنیم.

نیسان تلفنی در تهران

ویژگی‌های نیسان تلفنی بارسان

 مهمترینویژگی نیسان تلفنی بارسان، سرعت و بصرفه بودن جهت حمل بار است. ویژگی های دیگر سرویس نیسان تلفنی عبارتند از:

  • امکان رهگیری بار تا رسیدن به مقصد از طریق تماس با راننده
  • استفاده از با کیفیت ترین
  • نیسان ها
  • مشاوره رایگان جهت درخواست نیسان
  • حمل بار کاملا تضمینی
  • استفاده از رانندگان با اخلاق و مجرب
  • قابلیت رزرو حمل بار با نیسان درون شهری یا ارسال به شهرستان
  • صدور بیمه نامه و بارنامه معتبر برای بار های ارسال شده با نیسان

بهترین نیسان بار تلفنی تهران

بهترین نیسان بار تلفنی از نگاه صاحبین بار، نیسان باری است که سرعت پاسخگویی و خدمت رسانی آن بالا بوده و در عین حال کمترین نرخ کرایه را دریافت نماید و علاوه بر آن تمامی مجوزهای لازم برای حمل بار با نیسان را نیز فراهم آورد. بارسان  به صورت همه روزه و در تمامی ساعات روز در خدمت صاحبین باری است که به دنبال بهترین نیسان بار تلفنی درتهران هستند و با فرآهم آوردن کمترین نرخ کرایه باربری همواره در تلاش است تا بتواند باربری ارزان با نیسان را برایتان به ارمغان آورد.

نیسان بار تلفنی ارزان در تهران

ما در مرکز حمل بارسان همواره در تلاشیم تا با حذف واسطه ها و دلالان کمترین نرخ کرایه باربری با نیسان را برای شما عزیزان فراهم آوریم. پس اگر به دنبال نیسان بار تلفنی ارزان در تهران هستید با ما تماس بگیرید و آخرین نرخ کرایه حمل بار با نیسان را از ما استعلام بگیرید.

درخواست نیسان  بار تلفنی از باربری معتبر

برای درخواست نیسان از باربری معتبر بارسان، تفاوتی ندارد که کجا هستید، هرکجا که باشید تنها با یک تماس می‌توانید سرویس حمل بار با نیسان را رزرو کرده و در تایم مشخص دریافت کنید. جهت ارتباط با ما برای درخواست سرویس باربری با نیسان میتوانید از طربق شماره 4818-021 تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری
در این مقاله که با هدف معرفی بهترین نیسان بار تلفنی تهران نوشته شده بود، سعی کردیم شما را با خدمات باربری و حمل بار با نیسان آشنا کنیم تا درصورتی که نیامند نیسان برای ارسال انواع بار و کالا هستید، بتوانید با خیال راحت این کار را انجام دهید. اگر شما نیز به دنبال خدمات باربری با نیسان و یا سایر ماشین های باری از جمله حمل و نقل با وانت هستید و در این زمینه سوال یا ابهامی دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

به این مقاله رای دهید