قیمت حمل بار با وانت و نیسان با نرخ مشخص

از آنجایی که تعیین هزینه باربری در تهران به چندین عامل بستگی دارد. چیزی که لازم است بدانید این است که خدمات باربری در تهران مانند یک کالای خاص قیمت مشخص و ثابتی ندارد.

قیمت باربری بسته به نوع خدماتی که مرکز حمل مورد نظر ارائه می‌دهد و همچنین بر اساس عوامل مختلف دیگر متغیر است و نمی توان لیست کاملا دقیقی از قیمت خدمات باربری در تهران ارائه کرد. بنابراین بهترین راه، تماس با کارشناسان بارسان، توضیح شرایط، دریافت مشاوره و همچنین تعیین قیمت و هزینه دقیق توسط ما است.

 

نرخ کرایه وانت بار بین شهری (نیسان و پیکان)

قیمت حمل بار با وانت و نیسان

 

نرخ کرایه وانت بار بین شهری (پیکان وانت) برخلاف تصور همگان؛ فرق زیادی با با نرخ کرایه نیسان بین شهری ندارد و حتی با استفاده از ماشین برگشتی در بعضی مسیرها کرایه‌ نیسان بین شهری ارزان تر از کرایه وانت پیکان هم است. علت این ارزانی این است که تعداد نیسان یا وانت زامیاد که در جاده های کشور کار می‌کنند بسیار بیشتر از وانت پیکان است. اما با توجه به تعرفه کرایه کامیون، همیشه ارزان تر از نرخ کرایه خاور بین شهری است. در صورتی که حجم و وزن بار شما کمتر از ظرفیت نیسان است (ظرفیت اسمی نیسان ۲ تن است اما گاهی اوقات تا ۴ تن هم بارگیری می‌شود) می‌توانید طبق نرخ اتحادیه باربری و تعرفه حمل بار بین شهری  بار خود را با استفاده از پیکان وانت به مقصد برسانید.

 

تفاوت وانت نیسان با وانت پیکان

 

۱- اصلی ترین تفاوت وانت نیسان با وانت پیکان، در ابعاد آنهاست که نیسان تقریبا ۲ برابر وانت پیکان یا وانت پراید است و ظرفیت بار بیشتری دارد و جادارتر است.

۲- همچنین قدرت این دو ماشین در حمل بار باهم متفاوت است. قدرت نیسان بیشتر از وانت معمولی است.

3- بارهای با وزن بیشتر از ۷۰۰ کیلو به نیسان نیاز دارد. بارهای کمتر از ۷۰۰ کیلو با وانت پیکان هم قابل حمل است. (با ارفاق وانت تا ۷۰۰ کیلو جابجا می‌کند ولی با ۸۰۰ کیلو واقعاً وانت بلند نمی‌شود) وانت در انواع روباز و مسقف و مبلی وجود دارد که کرایه وانت مسقف و کرایه وانت معمولی یکی است.

4- کرایه وانت پیکان در بعضی مسیرهای نزدیک مثل قم و قزوین ارزانتر از نیسان است ولی مسیرهای دور مثل شیراز و اصفهان و شمال فرقی با نیسان نمی‌کند. البته ارسال وانت پیکان به قم و قزوین و گرمسار و دماوند یک جورهایی درون شهری محسوب می‌شود و وانتی‌ها معمولاُ قیمت را بالاتر نمی‌گویند و هر چند الان با این هزینه‌ها قیمت این مسیرها هم حسابی بالا رفته است.

۶- وانت برای درون شهری و نیسان برای بین شهری مناسب است. رانندگان نیسان از تبحر و مهارت بالایی در رانندگی جاده های بین شهری برخوردار هستند. همچنین لوازم و تجهیزات بسته بندی مانند پتو و چادر برزنتی را همراه خود داشته که معمولا خودرو های پیکان وانت فاقد چنین تجهیزاتی هستند.

۷- وانت بار مربوط به اقلام ظریف می‌شود که احتمال شکستنش زیاد است مانند لوستر و کریستال و شیشه و شکستنی که کمک فنر نرم می‌طلبد. ولی نیسان مربوط به اقلامی است که در صورت آب‌خوردگی مشکلی برایش پیش نیاید. حمل بار نیسان می‌تواند یک دست مبل و یا کارتن ظرف نشکن باشد.

۸- با محاسباتی که روی لیست قیمت باربری پیکان سال ۱۴۰۱ انجام شده است؛ مشخص شد قیمت وانت پیکان برون شهری به طور متوسط ۲۵۰ هزارتومان ارزانتر از نیسان هست.

متأسفانه  اوضاع اقتصادی نابسامان کشور باعث شده تا نرخ کرایه نیسان و وانت بار برای حمل بار بین شهری و یا خارج از شهر مدام دچار تغییر باشد. در حقیقت نمی‌ توان به‌صورت دقیق و ثابت هزینه‌ای را بابت این نوع خدمات ارائه داد. چراکه ممکن است شرایط مختلف و همچنین نوسانات ارز باعث شده تا تعرفه تمامی خدمات باربری دچار تغییراتی شود.
همان طور که در بخش قبل گفتیم، بهترین راه برای اطلاع از قیمت نرخ کرایه ماشین‌ های باربری جهت حمل بار به استان‌های دیگر و یا  بین شهری،  تماس با شماره‌ 4818 مرکز حمل بارسان است. کارشناسان ما تمامی موارد لازم را برای شما توضیح می‌‌دهند و سپس شما با ارائه اطلاعاتی نظیر وزن بار، منطقه‌‌ای که مد نظر دارید و همچنین خودرویی که برای باربری به آن نیاز خواهید داشت، می‌‌توانید به شکل کاملاً دقیق از قیمت‌ها مطلع شوید.

جمع‌بندی

اگر بتوانید مرکز حمل  با قیمت مناسب و خدمات خوب پیدا کنید که با راهنمایی‌های آن‌ها بتوانید خودروهای مناسب و مطمئن با رانندگانی شایسته و قابل اعتماد را بیابید، نگرانی‌های شما برای حمل هرگونه بار به مقصد با صرف کمترین هزینه و وقت کاهش می‌یابد. ما در بارسان تلاش می‌کنیم با کرایه نیسان و وانت بار برای حمل بار در استان تهران و حومه، با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت دغدغه شما را رفع می‌کنیم.

به این مقاله رای دهید