مرکز حمل بارسان 4818, جابجایی بار کاملا تضمینی

مرکز حمل بارسان 4818 با بیش از 10 سال تجربه و مهارت توانسته نقش خود در مدیریت حمل و نقل بار در شهر تهران را با همراهی تیم حرفه‌ای خود، به درستی ایفا کند.

جابجایی بار یکی از بخش‌های ثابت بسیاری از مشاغل است و به صورت روزانه به انتقال بار می‌پردازند. بارهایی که به صورت روزانه جابجا می‌شوند، انواع مختلفی همچون بارهای صنعتی و بارهای عمومی مثل اسباب‌کشی دارند.

جابجایی بار به روش قدیمی

معمولا ماشین‌های حمل بار را می‌بینیم که شماره تلفن خود را روی ماشین خود نوشته‌اند و از این طریق با مشتری ارتباط برقرار می‌کنند. در این روش راننده مستقیما با مشتری در ارتباط است و تمامی اقدامات لازم در گفتگوی دو طرفه انجام می‌شود. این روش معایب بسیاری دارد. معایبی چون عدم شناخت از راننده یا مشتری، اعتماد لازم را ایجاد نمی‌کند و ممکن است برای راننده و مشتری، دردسرهایی به همراه داشته باشد.

قیمت حمل بار نیز معمولا تغییر می‌کند و از قیمت اولیه که به توافق رسیده نیز بیشتر می‌شود. مساله قیمت هم راننده و هم مشتری را بسیار آزرده می‌کند. بیمه نبودن بار از دیگر معایب این روش است که راننده را با استرس‌های خسارت بار درگیر می‌کند و اطمینان خاطری برای مشتری وجود ندارد که اگر به بار خسارت وارد شود، چه باید بکند؟! در این روش راننده باید منتظر سرویس بماند و ممکن است از هر نقطه شهر با او برای انتقال بار تماس بگیرند. در ادامه راننده با معضل ترافیک مواجه می‌شود و محدودیت‌هایی که در مناطق طرح ترافیک وجود دارد، کار را برای راننده بسیار سخت می‌کند. در این بین زمان راننده و مشتری هدر می‌رود و روز کاری با درآمد پایین به پایان می‌رسد.

جابه جایی بار کاملا تضمینی

مرکز حمل بارسان 4818

معایب حمل بار با روش قدیمی، بیشتر از 10 سال گذشته، مدیران بارسان 4818 را برآن داشت تا با تاسیس مرکز حمل بار، نقش مدیریتی خود را در زمینه حمل بار به عهده بگیرد و با رفع معایب این روش، شرایط تجربه مثبت از جابجایی بار را برای مشتری و راننده فراهم کند. مرکز حمل بار بارسان 4818، مسؤول ارتباط میان راننده و مشتری است که تمامی کارهای هماهنگی را انجام داده و راننده تنها عملیات بارگیری و انتقال بار به مقصد را برعهده دارد و مشتری نیز می‌تواند بر این روند نظارت داشته باشد.

فرآیند جابجایی بار در بارسان 4818

فرآیند انجام کار انتقال بار در مرکز حمل بار به این صورت است که مشتری با شماره رسمی مرکز حمل بار تماس می‌گیرد و اطلاعات لازم در خصوص نوع بار، وزن و ابعاد، مبدا و مقصد بار را به کارشناس مرکز ارائه می‌کند. کارشناس مرکز از طریق سیستم موجود و با توجه به اطلاعات بار، هزینه را محاسبه و به مشتری اعلام می‌کند. این مبلغ ثابت است و در موارد استثنا ممکن است کم شود یا به آن افزوده شود.

در ادامه روند کار، نزدیک‌ترین راننده به مبدا بار برای بارگیری به محل موردنظر مراجعه می‌کند تا در سریع‌ترین زمان کار بارگیری آغاز شود. رانندگان مرکز حمل بار بارسان 4818، محدودیت ترافیکی نداشته و مجوز ورود به مناطق طرح ترافیک را دارد که این مساله به سرعت انتقال بار در مرکز بارسان 4818 افزوده است و بارها در سریع‌ترین زمان با توجه به فاصله مبدا و مقصد به محل مورد نظر برای تخلیه می‌رسند.

مرکز حمل بار بارسان 4818، با همکاری شرکت بیمه ایران، بار را از زمان بارگیری و تا رسیدن به مقصد بیمه می‌کند تا در صورت وقوع حوادث ناگزیر، مشتری بتواند خسارت خود را به راحتی دریافت کند و راننده نیز متحمل هزینه سنگین نشود. رانندگان بارسانی، رانندگان با تجربه و ماهری هستند که هم به اصول رانندگی ماشین حمل بار آگاه هستند که آسیبی در طول مسیر به دلیل دست‌اندازهای موجود به بار وارد نشود و هم چیدمان بار در ماشین را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند تا امنیت بار را تامین کنند و آن را در شرایط ایمن از مبدا به مقصد برسانند.

تخمین هزینه در وب‌سایت

اینترنت در تمامی زمینه‌های زندگی گسترش پیدا کرده است و کاربردهای فراوانی دارد. استفاده از اینترنت در زمان بسیار صرفه جویی می‌کند و موجب می‌شود کارها به سرعت انجام شوند. در همین راستا، از آن جا که مساله قیمت برای بسیاری از افراد دارای اهمیت است، در وب سایت بارسان 4818 امکانی فراهم شده است که می‌توانید با وارد کردن آدرس مبدا و مقصد یا تعیین آن روی نقشه و انتخاب نوع ماشین و در آخر وارد کردن ارزش بار خود، از هزینه حمل بار خود مطلع شوید و در صورت تمایل با شماره چهار رقمی 4818 تماس بگیرید تا کارشناس مرکز ماشین متناسب با نوع بار را به محل مبدا برای بارگیری اعزام کند.

سخن پایانی

جابجایی بار بخش ثابت و روزانه بسیاری از مشاغل است. ارتباط مستقیم با راننده برای حمل بار، معایبی به همراه داشت که موجب شد نیاز به مدیریت حمل بار ایجاد شود. مرکز حمل بار بارسان 4818 به جهت مدیریت این فضا تاسیس شد تا سهمی در قانونمند شدن حمل بار داشته باشد. در مرکز حمل بار تمامی اقدامات لازم توسط کارشناسان و تحت نام رسمی بارسان 4818 انجام می‌شود تا امنیت شغلی راننده حفظ شود و مشتری نیز با اطمینان خاطر کار انتقال بار خود را نظارت کند.

5/5 - (1 امتیاز)