وانت تلفنی ۴۸۱۸

وانت تلفنی 4818 از جمله خدمات مرکز حمل بارسان در زمینه باربری و حمل بار است. اگر می‌خواهید با این سرویس بیشتر آشنا شوید این مطلب را بخوانید.

وانت بار برای حمل بارهای سبک تا سقف ۶۰۰ کیلوگرم مناسب است. شما بدون هیچ نگرانی، در هر نقطه از استان تهران که حضور داشته باشید می‌توانید درخواست وانت بار خود را با اطمینان کامل به سامانه درخواست خودرو با شماره گیری 4818- 021 به وانت تلفنی بارسان محول نمایید.

برای حمل وانت بار در تهران باید به چه نکاتی توجه کرد؟


مراکز حمل بار
 زیادی در زمینه حمل بار در استان تهران فعالیت دارند که در زمان مراجعه می‌بایست از اعتبار و صداقت آن‌ها مطمئن شد چرا که بار شما هر چه که باشد تقریباً بخشی از سرمایه و دارایی شما محسوب می‌شود، که در صورت بروز هرگونه مشکل و آسیب خسارات مالی فراوانی به شما وارد خواهد شد. جابجایی بار در کلان شهرهای شلوغی مانند تهران نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده دارد. وانت بار از جمله وسایل پرمصرف در حمل و نقل است که با استفاده از آن جابجایی بار و اسباب‌کشی در تهران انجام می‌شود. بهتر است پیش از آنکه برای اسباب کشی یا جابجا کردن بار تصمیم بگیرید، راه‌های درست و آسان حمل بار را بشناسید. یکی از این راه‌ها پیدا کردن یک مرکز حمل معتبر از میان تمام این تبلیغات رنگارنگ در تهران است.
پیدا کردن شماره وانت بار در تهران از اولین اقداماتی است که باید پیش از جابجایی بار انجام دهید. با پیدا کردن شماره وانت تلفنی معتبر و ارائه ی مشخصات مبدا و مقصد جابجایی می‌توانید از هزینه‌های جابجایی و کرایه‌ی وانت بار باخبر شوید. وانت تلفنی 4818 در بارسان امکان استعلام قیمت را برای مشتریان خود فراهم کرده‌است تا پاسخگوی این نیاز آن‌ها باشد.

 

نرخ کرایه وانت تلفنی 4818 در تهران

در دنیای پیشرفته امروز، همه‌ی کارهای روزمره تحت تاثیرتکنولوژی قرار دارد. خریدهای اینترنتی و استفاده از سرویس‌های آنلاین نسبتا رایج شده است. کرایه وانت بار تهران هم از این تکنولوژی دور نمانده است و این مراکز ارائه دهنده خدمات آنلاین نرخ‌های مشخصی دارند و با توجه به نیاز مشتری خدمات متفاوتی ارائه می دهند. کرایه وانت بار تهران از عوامل گوناگونی تاثیر می پذیرد. همانطور که گفتیم تهران یکی از کلان شهرهایی است که ممکن است برای جابجا کردن وسایل مجبور به طی مسافت طولانی شوید. نرخ کرایه وانت بار درون شهری تهران با محاسبه مسافت مشخص می شود. اسباب کشی و حمل وسایل برای افرادی که لوازم خانه ی زیاد دارند دردسر بیشتری به دنبال خواهد داشت اما با برنامه ریزی صحیح و اقدامات مناسب می‌توانید دردسرهای جابجایی لوازم را به حداقل برسانید. تعداد لوازم نیز بر نرخ کرایه وانت بار درون شهری تهران تاثیر دارد. اگر تعداد لوازمی که قصد جابجایی آن را دارید زیاد است باید روش‌های جمع آوری و بسته‌بندی درست لوازم را یاد بگیرید و با این کار تعداد حمل لوازم را آسان تر کنید.

 

مزایای استفاده از وانت تلفنی بارسان 4818

 • در هزینه‌های باربری صرفه‌جویی می شود
 • در زمان صرفه‌جویی می‌شود
 • با پشتیانی کامل پاسخگو به مشکلات و مسائل شما هستند
 • سریع و قابل اعتماد

سرویس وانت تلفنی 4818 دارای چند نوع وانت است؟

 

وانت تلفنی

می‌توانید نوع وانت را بر اساس نیازهای شخصیتان انتخاب کنید وانت بارهای بارسان به انواع وانت سبک، وانت سبک  و وانت سنگین تقسیم می‌شود باید درهنگام درخواست وانت بار با توجه به وزن و حجم وسایلتان درخواست خود را ثبت کنید.
چندین نوع از این خودروها توسط مراکز باربری تهران مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله:

 •  وانت نیسان
 •  وانت مزدا
 •  وانت هیوندای
 •  وانت پراید
 • وانت پیکان

در واقع این نوع خودروهای وانت بار بیشترین استفاده را از میان انواع وانت‌های مختلف به دلایل متعددی، از جمله کیفیت ساخت بدنه، حجم بار قابل حمل، ایمنی و موارد دیگر در تهران و نقاط دیگر کشورمان دارند. همانطور که در بخش های دیگر بارها بیان کرده‌ایم معمولا جهت جابجایی بار و اسباب کشی منزل و شرکت‌ها از کامیون و کامیونت‌های مسقف با گنجایش بار نسبتا زیاد استفاده‌ می‌شود. اما در مواردی که اسباب و اثاثیه و بار افراد بسیار کم است و یا موارد دیگری که صرفا تعداد کمی لوازم و وسایل به مقصدی باید حمل شود (برای مثال کتابخانه شخصی) می توان در این موارد از وانت تلفنی براحتی استفاده کرد. این کار مزایای زیادی هم برای مشتریان و همچنین کارکنان مراکز باربری تهران دارد. مانند:

 • سهولت حمل و نقل وسایل
  •کاهش هزینه های باربری
  • صرفه جویی در وقت و زمان
  • سرعت بالای سرویس دهی
  • مشکلات کمتر عبور و مرور (در مبداء و مقصد)

جمع‌بندی
لذا در صورتی که شما هم وسایل و لوازم محل کار و یا منزل خود را می‌خواهید با استفاده از وانت بار تلفنی جابجا و حمل کنید، می توانید در اسرع وقت با همکاران ما در بارسان تماس بگیرید.

1/5 - (1 امتیاز)