چه بارهایی مناسب حمل با وانت نیسان هستند؟

اگر قصد حمل بار با نیسان را دارید حتما این مطلب را تا انتهاء بخوانید.

نیسان بار یکی از مناسب‌ترین خودروهای حمل بار در تهران است که به صورت روزانه برای حمل اسباب و اثاثیه‌ی کم حجم و یا حمل بار از فروشگاه‌های لوازم‌خانگی تا منزل انتخاب می‌شود. البته نیسان برای اسباب‌کشی در حجم زیاد کافی نیست، اما معمولاً بهترین انتخاب برای جابجایی بار روزانه در تهران است. چه صاحب کسب‌وکاری باشید، چه نباشید حتماً  شما هم بارها به کرایه نیسان بار نیازمند شده‌اید.
یکی از پرتکرارترین سوالاتی که صاحبین بار در زمینه باربری با نیسان در تهران و شهرستان می‌پرسند؛ این است که نیسان توانایی حمل چه بارهایی را دارد؟ و چه بارهایی مناسب حمل با وانت نیسان هستند؟ خوب است بدانید که نیسان سبک‎ترین ماشین باری است که برای حمل بار مورد استفاده قرار می‌گیرد و از نظر نوع بار هیچ محدودیتی ندارد. فقط تنها نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید تناژ و ابعاد بارتان است که نباید از ظرفیت و استانداردهای نیسان بیشتر شود.
نیسان‌هایی که در ایران به نام زامیاد ۲۴ و نیسان آبی معروفند یک خودروی وانت هستند، که بیشتر برای حمل بارهای سبک مورد استفاده قرار می‌گیرند و توانایی حمل بار تا نهایتا 2.2 تن  را دارند و ابعاد اتاق آنها به شرح زیر است:

  • طول  2.2 متر
  • عرض  1.6 متر
  • ارتفاع از سطح زمین 1 تا 1.2 متر

حمل اثاث منزل با نیسان


نکات حمل اثاث منزل با نیسان

 

اگرچه برای حمل اثاثیه معمولا از خاورهای مسقف استفاده می‌شود، اما گاهی به دلیل کم بودن حجم وسایل می‌توان از نیسان‌ها برای باربری اثاث منزل استفاده کرد. حمل بار با  وانت نیسان به صرفه‌تر از خاورهای مسقف است، فقط باید به حجم وسایل توجه داشته باشید که در نیسان جا شود.

بیشتر بخوانید: انواع کاربری نیسان که باید بدانید

حمل پوشاک و منسوجات با نیسان

تمامی کارگاه‌های تولیدی پوشاک می‌توانند برای حمل و جابه جایی تولیدات و مواد اولیه خود که همان پارچه و منسوجات است از نیسان بار استفاده نمایند و تا 2 تن بار را به راحتی جابه جا کنند. نیسان‌ها معمولا دارای چادرهای برزنتی برای حفاظت از بار هستند تا در هنگام جابه جایی آسیبی به بار وارد نشود و همین ویژگی حمل بار با  وانت نیسان را به بهترین انتخاب تبدیل کرده است.

حمل میوه و تره بار با نیسان

میوه و تره بار از جمله شاخص‌ترین بارهایی هستند که مناسب حمل با وانت نیسان هستند. کشاورزان می‌توانند، میوه و تره بار و سایر محصولات کشاورزی  را از باغ های تهران، شهریار و دماوند با  نیسان بار جابجا کنند.

حمل میز و صندلی با نیسان

اگر برای حمل میزو صندلی جهت برگزاری همایش و مراسم و همچنین جابه جایی دفتر کارتان نیازمند ماشین باری هستید، پیشنهاد ما به شما حمل با وانت نیسان است که علاوه بر آنکه در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات جابه جایی را انجام می‌دهد، از نظر کرایه بسیار اقتصادی و به صرفه است.

حمل لوازم کارگاهی با نیسان

لوازم کارگاهی که ابعاد کوچکی دارند مانند چرخ خیاطی‌های صنعتی ، دستگاه‌های بسته بندی و … را می‌توان با نیسان حمل کرد.

انواع نیسان باربری

نیسان تانکر یکی دیگر از انواع کاربری های نیسان برای افزایش کارایی خودرو می باشد. این نوع از کاربری نیسان برای حمل بار مایعات مناسب می‌باشد، البته می‌توان از آن برای حمل نفت نیز استفاده کرد. امروزه در برخی از روستاهای محروم، که ازنفت به جای گاز استفاده می‌شود این ماشین ها کاربرد دارند.

نیسان یدک کش که یکی از پرکاربردترین کاربری‌های نیسان ‌می‌باشد. امروزه این نیسان کارایی زیادی دارد و از آن برای بکسل ماشین‌های سواری استفاده می‌کنند. باربری نیسان یدک کش با نیسان‌های دیگر متفاوت است چرا که در این نوع کاربری از اتاق بارگیری و یا تانکر برای حمل کالا استفاده نمی‌شود، بلکه ماشین‌های سواری از طریق سیم بکسل یدک‌کشی می‌شوند. یکی از عوامل انتخاب نیسان به عنوان یدک کش یا بکسل کننده قدرت زیاد این ماشین می‌باشد.

نیسان وانت کمپرسی یکی از کاربری‌های مناسب برای باربری نیسان است. از این نوع نیسان برای تخلیه زباله‌های شهری و نخاله‌های ساختمانی استفاده می‌شود. تخلیه زباله کاری سخت و زمان بر است به همین خاطر از نیسان وانت کمپرسی استفاده می‌کنند. این نیسان‌ها در ساختار خود کمپرسورهایی  دارند که اتاق بخش بارگیری را به حالت شیب دار در می‌آورد و محتویات داخل بخش بارگیری را خالی می‌کند.

نتیجه‌گیری
در این مقاله که با هدف آشنایی بیشتر با نیسان بار و بارهای مناسب حمل با وانت نیسان نوشته شده بود سعی کردیم شما را با خدمات باربری و حمل بار با نیسان آشنا کنیم. تا درصورتی که نیامند نیسان برای ارسال انواع بار و کالا هستید، بتوانید با خیال راحت این کار را انجام دهید. اگر شما نیز به دنبال خدمات باربری با نیسان هستید و در این زمینه سوال یا ابهامی دارید، همین حالا با 4818-021 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)