کاهش هزینه اسباب کشی

کاهش هزینه اسباب کشی

آیا به دنبال کاهش هزینه اسباب کشی هستید؟ باید بدانید که روش های زیادی برای این کار وجود دارند. اگر بودجه محدودی را برای اسباب کشی خود در نظر گرفته اید و می خواهید کم ترین هزینه را برای این کار بپردازید می توانید از شرکت های ارزان قیمت کمک بگیرید.

همچنین روش های دیگری نیز برای این عمل وجود دارد. به طور مثال، استفاده از خودروی شخصی برای انتقال وسایل کوچک، کم کردن وسایل مورد نیاز تا حد ممکن، اجاره خودروی باربری متناسب با نیازها و بسته بندی لوازم و وسایل از بهترین روش ها هستند. در ادامه این مقاله به طور کامل این روش ها را بررسی خواهیم کرد.

چگونه هزینه اسباب کشی را کم کنیم؟

سوالی که شاید ذهن شما را هم درگیر خود کرده باشد این است که چه کارهایی می توانند باعث کاهش هزینه اسباب کشی شوند. امروزه این کار معمولا هزینه زیادی داشته و این موضوع به دلیل افزایش قیمت سوخت و هزینه استخدام کارگر باربری است.

 شرکت های باربری برای این که بتوانند به هزینه های شرکت رسیده و بیشترین سود را اخذ کنند، قیمت های خود را بالا برده اند. اما می توانید به کمک روش های فراوانی هزینه هایی که برای اسباب کشی وجود دارد را تا حد امکان کاهش دهید. به طور مثال، از باربری های ارزان برای این کار کمک بگیرید.

همچنین کاملترین چک لیست اسباب کشی در مقاله بارسان 4818 برای کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان تهیه شده است.

روش هایی برای کاهش هزینه اسباب کشی

همان طور که عرض کردیم راهکار های متنوعی برای کاهش هزینه باربری وجود دارد. با کمک این راهکار ها می توانید کم ترین هزینه را برای اسباب کشی بپردازید. بهترین روش هایی که برای این کار وجود دارند عبارتند از:

کم کردن وسایل تا حد امکان

یکی از بهترین روش ها برای کاهش هزینه باربری این است که تا جای ممکن وسایل را کم کنید. بسیاری از افراد برای اسباب کشی تمامی وسایل ریز و درشت خانه را به باربری سپرده و با استفاده از چندین خودروی باری این وسایل را انتقال می دهند. این کار هزینه اسباب کشی را بسیار بالا می برد.

 پیشنهادی که برای شما داریم این است که وسایل ریزی که می توانید در خودروی خود جای دهید را جدا کرده و وسایل غیرضروری را نیز در خانه بگذارید تا بعدا با خودروی شخصیتان آن ها را جا به جا کنید. هر چه حجم و تعداد وسایل بیشتر باشد، هزینه اسباب کشی نیز افزایش خواهد یافت.

کمک گرفتن از دوستان و آشنایان

روشی که می تواند به طور موثر در کاهش هزینه اسباب کشی تاثیر بگذارد کمک گرفتن از دوستان و آشنایان است. شما می توانید به کمک دوستان خود به راحتی وسایل را جا به جا کرده و پشت خودروی باربری قرار دهید. این گونه دیگر نیازی به اجاره کردن کارگر حمل بار نخواهید داشت. از طرف دیگر دوستان شما می توانند خودروهای شخصی شان را برای جا به جایی بارها در اختیارتان قرار دهند.

اجاره خودروی باربری مناسب

همچنین برای کاهش هزینه باربری باید خودروی مناسبی را برای انتقال وسایل انتخاب کنید. در صورتی که می خواهید کم ترین هزینه را برای باربری بپردازید باید نسبت به حجم و اندازه وسایل خود یک خودروی باری مناسب اجاره کنید تا تمامی وسایل درون آن جای بگیرند.

مطمئن شوید که کارگر بارچین یا شخصی که این کار را انجام می دهد به بهینه ترین شکل ممکن بار را چیده و از تمام فضای باری خودرو استفاده کرده باشد. در غیر این صورت ممکن است نیازمند پرداخت هزینه بیشتر و اجاره یک خودروی باری دیگر باشید.

جهت اطلاع از بهترین زمان برای اسباب کشی، پیشنهاد میکنیم مقاله سایت بارسان 4818 در این زمینه را مطالعه کنید.

بسته بندی صحیح و بهینه وسایل

نکته ای که می تواند به شکلی عالی کاهش هزینه اسباب کشی را ممکن کرده که متاسفانه بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند، بسته بندی صحیح و بهینه وسایل خانه است. در صورتی که وسایل را به شکلی درست بسته بندی نکنید برای جای دادن آن ها درون قسمت بار خودرو به فضای بیشتری نیاز پیدا خواهید کرد.

هنگامی که به بهترین شکل این کار صورت گرفته و هر وسیله نسبت به اندازه و وزن خود در یک جعبه قرار بگیرد، فضای مورد نیاز برای وسایل کاهش یافته و هزینه اجاره خودروی باربری نیز بسیار کمتر خواهد شد.

بررسی شرکت های مختلف باربری

کاری که باید برای کاهش هزینه اسباب کشی انجام دهید این است که حتما با شرکت های باربری مختلف صحبت کرده و خدمات و هزینه هایشان را به طور کامل بررسی کنید. برخی از افراد حوصله پرس و جو  را نداشته و پس از تماس گرفتن با اولین شرکت، خودروی باری و کارگر را اجاره می کنند.

برای این که بتوانید بهترین قیمت باربری را پیدا کنید باید زمان زیادی برای این کار صرف کنید و به شرکت های متفاوتی که در محل زندگی شما وجود دارند زنگ بزنید. بعید نیست که در کمتر از یک ساعت بهترین قیمت را برای باربری و اجاره کارگر پیدا کنید.

عدم اسباب کشی در اواسط هفته و روز های کاری

اما مهم ترین نکته ای که کمتر کسی برای کاهش هزینه اسباب کشی به آن توجه می کند عدم جا به جایی وسایل در اواسط هفته و روز های غیر‌تعطیل است. اکثر افراد برای این که آخر هفته بیکار باشند و به تعطیلات خود برسند در ایام هفته و روزهای کاری اقدام به جا به جایی اسباب می کنند.

 

در این روز ها به دلیل بالا بودن تقاضای اسباب کشی، بیشتر شرکت های باربری توانایی ارائه خدمات را نداشته و اگر هم داشته باشند هزینه های زیادی را از شما طلب می کنند. پیشنهاد ما این است که روزهای تعطیل یا آخر هفته اسباب کشی را انجام دهید تا کم ترین قیمت را برای این کار بپردازید.

بیشتر بخوانید: نکات ایمنی اسباب کشی در گرمای تابستان

اسباب کشی امری مهم بوده و کاهش هزینه اسباب کشی نیز امری مهم تر. زمانی که می خواهید وسایل خود را از خانه قدیمی خود به خانه جدید ببرید باید به کمک شرکت های باربری این کار صورت بگیرد. انتقال وسایل کمی زمان بر بوده و هزینه هایی را نیز برای شما خواهد داشت.

در صورتی که راهکارهای ذکر شده در این مقاله آموزشی را استفاده کنید می توانید تا جای ممکن هزینه های اسباب کشی را کاهش دهید. به طور مثال، از دوستان خود برای جا به جایی بار کمک بگیرید یا برای اجاره خودرو به شرکت هایی زنگ بزنید که قیمت کمتری را به شما بیان می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)