بسته بندی کنسول در اسباب کشی

کنسول در خانه

برای بسته بندی کنسول ها، ابتدا کنسول را با استفاده از روکش یا محافظ خاصی بپوشانید تا از خط و خش در حین حمل و نقل جلوگیری شود. سپس کنسول را داخل جعبه قرار دهید و فضای اطراف را با مواد نرم و پرکننده مانند فوم یا دستمال کاغذی پر کنید.

تجهیزات ضروری بسته ‌بندی کنسول در اسباب کشی

برای بسته ‌بندی کنسول در اسباب کشی، تجهیزات زیر ضروری هستند تا وسایل خود را به طور ایمن و مطمئن به مقصد مورد نظر برسانید:

جعبه‌ های کارتنی

برای بسته ‌بندی کنسول، از جعبه‌ های کارتنی با ضخامت و کیفیت بالا متناسب با اندازه، وزن و شکل کنسول ‌ها استفاده کنید. جعبه‌ های اصلی کنسول به طور خاصی برای بسته بندی و جابجایی وسیله طراحی شده اند. برای اینکه خیالتان راحت باشد برای حمل کنسول در اسباب کشی می‌توانید از یونولیت هم داخل کارتن استفاده کنید زیرا قراردادن کنسول در این جعبه ‌ها علاوه برکاهش نگرانی بابت هر گونه آسیب، ایمنی را نیز افزایش می دهد.

نایلون حبابدار

برای محافظت از کنسول در برابر خرد شدن، خراشیده شدن و آسیب دیدن بهتر است از موادی مانند فوم و نایلون حبابدار استفاده کنید. این مواد به شکل محکم و مطمئنی کنسول را در داخل جعبه نگه می‌ دارند. از بسته بندی حباب ‌دار یا روکش ‌های محافظت‌ کننده برای پوشاندن کنسول هایی با اشکال غیر عادی به‌ صورت محکم ‌تر نیز استفاده می شود.

روبان چسبی

برای بسته ‌بندی و چسباندن جعبه ‌های کارتنی حاوی کنسول، از روبان چسبی استفاده کنید. این روبان‌ ها باید با کیفیت بالا و مقاومت مناسب برای جلوگیری از باز شدن جعبه ‌ها انتخاب شوند.

چسب دو طرفه

برای بسته ‌بندی کنسول و چسباندن آن به دیواره جعبه، می‌ توانید از چسب دو طرفه استفاده کنید. این چسب‌ ها باید کیفیت بالا و مقاومت مناسبی برای نگه داشتن وسایل در داخل جعبه داشته باشند.

جعبه های چوبی

برای بسته بندی کنسول های قیمتی یا برای اثاث کشی در مسافت‌ های دور مانند جابجایی‌ های بین شهری و بین کشوری بهتر است از جعبه ‌های چوبی استفاده کنید. پوشش داخلی این جعبه‌ ها بهتر می تواند از کنسول محافظت کند.

ملحفه ضخیم

از دیگر روش های بسته بندی این محصول، زمانی که به پلاستیک محافظ حباب دار یا کارتن بسته بندی دسترسی ندارید، استفاده از ملحفه است. در این روش باید ملحفه را به طور کامل دور کنسول بپیچید. اگر نگران باز شدن ملحفه حین جابجایی هستید؛ می توانید با کمک طناب دور کنسول را محکم کنید. برای اینکه افراد حین حمل این وسیله مراقبت بیشتری داشته باشند؛ بهتر است یک نوشته با مضمون شکستنی روی آن درج کنید. در این صورت احتمال آسیب دیدن محصول کم می شود.

و در مرحله آخر، زمانی که بسته بندی کنسول تکمیل شد، کنسول را به حالت عمودی وارد کامیون کنید و برای کاهش جابجایی می‌ توانید آن را بین دیگر وسایل قرار دهید تا احتمال سقوط وسایل سنگین روی آن کم شود.

اگر جعبه اصلی کنسول در دسترس نبود از جعبه‌ های بزرگ‌ تر استفاده کنید و فضای های خالی را با پشم یا پارچه بپوشانید. همچنین، برای جلوگیری از حرکت کنسول در داخل جعبه، می ‌توانید ثابت‌ کننده‌ های مناسبی مانند برچسب ‌های چسبنده، نوار چسب مقاوم یا بندهای کششی استفاده کنید. به این ترتیب، کنسول ثابت در جعبه قرار می ‌گیرد و خطر ضربه کمتر می شود.

بیشتر بخوانید: بسته بندی کامپیوتر در اسباب کشی

نکات مهم بسته بندی کنسول

  • برای قرار دادن کنسول های بزرگ داخل کارتن بسته بندی اثاثیه حتما قسمت جلوی کنسول را با نوار چسب به ‌صورت ضربدری محکم کنید. به این منظور، بهتر است چسب را روی بابل رپ بچسبانید. زیرا اگر چسب را به ‌صورت مستقیم روی کنسول بچسبانید، اثر آن روی کنسول باقی می ماند.
  • برای محافظت از گوشه ‌های کنسول می ‌توانید از پوشش‌ های مخصوص گوشه از جنس فوم استفاده کنید یا یک‌ لایه اضافی از بسته بندی حباب ‌دار را در گوشه ‌ها اضافه کنید یا به کمک دو جعبه کوچک جعبه ‌ای بزرگ ‌تر در اندازه کنسول بسازید.

سرویس حمل بار بارسان 4818

در نهایت، بهتر است وسایل را با سرویس ‌های حمل و نقل حرفه ‌ای با تجربه حمل کنید. آنها با استفاده از وسایل مناسب مدیریت حمل و نقل، وسایل منزل، از جمله کنسول را به صورت ایمن و با کیفیت به مقصد مورد نظر منتقل می‌ کنند. مرکز تخصصی حمل بار بارسان 4818 با شماره چهار رقمی 4818، در سریع ترین زمان ممکن مرسوله شما را بارگیری و تا مقصد رهگیری می نماید. مزایای استفاده از خدمات بارسان 4818  برای بسته بندی کنسول و حمل و نقل آن عبارتند از:

بیمه بار

بارسان 4818 بار مشتریان را از لحظه دریافت تا زمان تحویل، متناسب با ارزش مادی آنها، تحت پوشش بیمه ایران قرار می دهد تا بابت امنیت بار نگرانی نداشته باشند.

پیگیری تا آخرین لحظه

بارسان 4818 از لحظه ثبت سفارش تا زمان تحویل بار، با ارائه کد پیگیری، شما را در پیگیری بار همراهی می کند.

نهایت سرعت

بارسان 4818، پس از ثبت سفارش مشتریان، در کمترین زمان ممکن، از طریق نرم افزار هوشمند نزدیک ترین ماشین متناسب با بار را به موقعیت مبدا ارسال می کند.

بارشناسی

بارشناسان بارسان 4818، مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین ماشین را با تایید مشتریان ثبت سفارش می کنند.

بیشتر بخوانید: حمل جهیزیه عروس در اسباب کشی

جمع بندی

جابجایی کنسول در اسباب کشی باید با ایمنی بسیار بالایی انجام شود زیرا بسیار در برابر ضربه آسیب پذیر هستند. در این مقاله روش‌ها و نحوه بسته بندی کنسول در اسباب کشی معرفی شد تا نگرانی‌ های شما بابت هر گونه آسیب و صدمه رفع شود. پس از مشخص کردن فضای مناسب جهت بسته بندی، لبه های تیز را با روزنامه باطله یا پلاستیک حباب دار و سپس با سلفون یا پارچه به دقت بپوشانید و روی آنها لیبل بزنید.

5/5 - (1 امتیاز)